Felix Slováček si svým dvojím životem v posledních týdnech pořádně zavařil. Hudebník po sedmi letech oznámil konec vztahu s malířkou Lucií Gelemovou, a to samozřejmě ihned vyvolalo reakci jeho manželky Dagmar Patrasové.

Gelemová na svém Instagramu napsala vyjádření, ve kterém mimo jiné jmenovala Patrasovou jako jednoho z viníků rozchodu. Na to reagovala Dáda vzkazem, aby si paní Gelemová našla nového sponzora.

Patrasová pak v několika rozhovorech tvrdila, že se k ní manžel vrací a bude s ní žít, on ale tuto informaci opakovaně vyvrátil. „Dům na Vinohradech potřebuje údržbu a spoustu věcí, a já už se nechci o nic starat,“ řekl webu Aha! s tím, že aktuálně bydlí stále u své milenky!

„Dokážu být šťastná i bez něho,“ prohlašuje Patrasová o svém muži

Ačkoliv Felix Slováček dokola vyvrací, že by se chtěl nastěhovat zpět do společné vily s manželkou, ona tvrdí opak. „Je to jeho dům, tak jako můj. Včera mi z něho zrovna volal. Byl v pohodě, koukal se na televizi,“ sdělila zpěvačka Blesku ze slunného Španělska.

Svému muži navíc adresovala ostrá slova: „Ať si milý Felix dělá s tou paní, úplně co chce. Ať si dělá, co chce, i bez té paní. Mně už je to totiž vážně fuk. Dokážu být šťastná i bez něho,“ narážela Patrasová na fakt, že Slováček i po rozchodu pobývá u Gelemové.

I když si na adresu svého manžela neodpustila pár jízlivých poznámek, v jednom má prý Dagmar Patrasová jasno, o rozvodu rozhodně neuvažuje.

Slováček už vyhlíží novou milenku, Patrasová se těší na zvířátka

V posledních dnech se vyrojily spekulace o tom, že chce Dagmar Patrasová požádat o rozvod. Ta ale tuto informaci důrazně vyvrací. „Rozvést se opravdu nechci, to jsou jen fámy. V našem věku nám to za to už skutečně nestojí. Rozvod, to je stres a problémy, a to ani já, ani můj manžel už nepotřebujeme. Už jsme na to oba moc dospělí,“ řekla zpěvačka zmíněnému webu a dodala, že takovou radost by milence svého muže Lucii Gelemové rozhodně neudělala.

„Ať si má Felix svůj život, já ho mám také. Důležité je, abychom se k sobě chovali slušně, abychom si nedělali naschvály a mysleli na to, že máme dvě skvělé děti, které nemají zapotřebí se za své rodiče stydět,“ nechala se slyšet Patrasová, která už prý neřeší, zda bude po jejím návratu z dovolené Slováček doma, či nikoliv. „Těším se na svoje zvířata. A když tam najdu Felixe, budu OK. A když ho tam nenajdu, budu také OK. Takto si to nastavil,“ tvrdí.

Slováček už má ale nejspíš trochu jiné plány, nebrání se prý novému vztahu. „Člověk je zvědavý. Když zavolá nějaká fanynka a něco po mně chce, tak to s ní buď vyřídím telefonem, anebo, když jsem ještě víc zvědavý, se s ní sejdu. Zvědavosti se meze nekladou. Nebráním se tomu,“ řekl Aha! hudebník. Zamotaný milostný trojúhelník tak může mít ještě velice zajímavé scénáře, necháme se překvapit.