Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Předvánoční čas s rodinou: Patrasová sdílela dojemný snímek s dcerou Aničkou

Dagmar Patrasová a Anička Slováčková
Dagmar Patrasová a Anička Slováčková
Zdroj: Profimedia
Dagmar Patrasová a Anička Slováčková

Dagmar Patrasová se na svém Instagramu pochlubila snímkem z rodinného archivu. Herečka sdílela bezmála třicet let starou fotografii, na které je její dcera Anička jako úplně malé miminko a syn Felix devítiletý chlapec.

Předvánoční čas u většiny lidí vzbuzuje chuť trávit čas s nejbližšími a přesně taková nálada přepadla Dagmar Patrasovou.

Zpěvačka sdílela s fanoušky sedmadvacet let starou fotografii z rodinného alba, na které drží v náruči svou dceru Aničku a vedle stojí Felix Slováček Junior a dává své mladší sestřičce pusu na hlavičku.

Patrasová tak nejspíš zavzpomínala na doby, kdy ještě měla s dcerou dobré vztahy. Kvůli četným alkoholovým excesům se totiž Anička od své maminky distancovala.

Vztahy na bodu mrazu

Dagmar Patrasová s Felixem Slováčkem poslední roky plnili bulvár kvůli svým četným skandálům. Hudebník sedm let randil s malířkou Lucií Gelemovou a ta si vyměňovala skrze média útočné vzkazy se zpěvačkou.

Patrasová na sebe navíc strhává pozornost i díky svému nadměrnému pití alkoholu, které bylo příčinou například její nedávné autonehody. Anička Slováčková se proto již před časem rozhodla s matkou udržovat pouze nutný kontakt.

"Už z nich opravdu nemůžu. Rozhodla jsem se od nich veřejně distancovat a k ničemu se nebudu vyjadřovat. Oni si vůbec neuvědomují, jak nás to s Felixem poškozuje," vyjádřila se Slováčková na adresu svých rodičů v rozhovoru pro Blesk.

Dagmar Patrasová sdílela dojemný snímek

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky