Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dagmar Havlová ukázala fotky z mládí: Fanoušci i kolegové jásají nadšením

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia
Dagmar Havlová

Dagmar Havlová má za sebou více než padesát let úspěšné kariéry v showbyznysu a svou cestu začala budovat již jako náctiletá slečna. Bývalá první dáma na svém Instagramu sdílela fotky z minulosti, kde je jí pouhých sedmnáct a sklidila obrovské ovace u svých fanoušků na Instagramu.

Dagmar Havlová za rok oslaví sedmdesáté narozeniny, tenhle věk by jí ale rozhodně nikdo nehádal. Vdova po Václavu Havlovi o sebe pečuje a stále vypadá skvěle.

Bývalá první dáma se navíc v poslední době rozjela na Instagramu. Ačkoliv je tato sociální síť spíše pro mladou generaci, Havlová se s ní naučila skvěle pracovat a dnes ji sleduje téměř 110 000 fanoušků.

Svou novou roli influencerky Dagmar rozhodně nepodceňuje a ví, jak své sledující potěšit. Tentokrát překvapila retro snímkem.

Ještě jsem se klubala

"Dobrý večer, chci vám ukázat pár snímků z doby, kdy jsem z dítěte vyrostla v ženu. Z doby, kdy jsem po maturitě na konzervatoři šla ještě studovat JAMU. Ještě jsem nehrála v Holkách z porcelánu, ještě jsem se klubala. Pokoušeli jsme se vytvořit uměleckou fotografii. Jsem ráda, že se tyto fotky uchovaly" napsala Dagmar Havlová k sérii fotek, kde je jí pouhých sedmnáct let.

Z krásy herečky se ihned začali rozplývat nejen fanoušci, ale také kolegyně z branže.

Srdíčko či emotikon jiskry přidaly pod snímek například Petra Nesvačilová, Monika Absolonová, Tamara Klusová či Olga Lounová.

Dagmar Havlová byla a je nádherná žena

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky