Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dagmar Havlová přiznala úpravu svého zevnějšku, unavený obličej už je minulostí

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Zdroj: Profimedia
Dagmar Havlová

Bývalá první dáma Dagmar Havlová šokovala na sociálních sítích fanoušky svým mladistvým vzhledem. Svěřila se do rukou známého kadeřníka celebrit, který jí udělal neuvěřitelně padnoucí účes. Málokdo by hádal herečce blížící se sedmdesátku. 

Vdova po Václavu Havlovi patří k nejpůvabnějším ženám českého showbyznysu. Ráda na sociálních sítích zásobuje fanoušky fotografiemi z jejího soukromí. Po sdílení jedné z fotografií vyvolala nejspíše nechtěnou diskuzi. Fanoušci se jí zeptali, proč si u fotografie pomohla zkrášlujícím filtrem v aplikaci. Havlová v komentářích následně vysvětlila, že si filtrem pomohla kvůli velké únavě.

Kadeřník celebrit

Mimo Havlové jsou klientkami Hrabala i Marie Rottrová, Barbora Poláková, Monika Bagárová nebo Jana Paulová. Kadeřník se návštěvou býválé první dámy pochlubil na svém Instagramu, kde sklidil samou chválu. "Nádhera, skvělá práce", "Jste Bůh" či "Dáša zraje jako víno, krásná", komentovali nový učes fanoušci Hrabala. 

FaceApp jako pomocník

Úpravám fotografií propadla nejedna celebrita. V minulosti upozornil deník Expres na úpravy fotografií modelky Andrey Verešové, Moniky Marešové a Simony Krainové. Aplikace se spíše podobá photoshopu. Kompletně promění rysy obličeje, vytáhne obočí, udělá úsměv, vybělí zuby. Zatímco řada celebrit své úpravy tutlala, hrdě se k nim přihlásila na svém Instagramu modelka Simona Krainová. „Nechápu, co řeší. Myslíte si, že v módním časopise se fotky neupravují a neretušují? Je to fabrika na sny a každý chce snít. Realitu máte každý den všude kolem sebe, ne? Tak žij a nech žít. Holt česká nátura,“ uvedla k upraveným fotkám.

Dagmar Havlová oslaví v březnu šedesáté deváté narozeniny. Začátkem ledna připomněla na svém instagramovém profilu dvacáté paté výročí svatby s prezidentem Václavem Havlem. Byla jeho druhou manželkou, herečku si vzal po úmrtí jeho první ženy Olgy. Herečka se proslavila filmy Holky v porcelánu nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntág. V posledních letech mohli diváci Havlovou vidět ve filmu Vlastníci nebo v miniserii TV Nova Případ Roubal.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky