Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kolik máte plastik? Dagmar Havlová je terčem útoků kvůli jednomu snímku

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Zdroj: Profimedia
Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová před pár dny na sociální síti sdílela snímek, který mnohým vyrazil dech. Sedí na něm totiž jen v bílém županu a a nechává si upravovat vlasy. Na tom by nebylo nic zvláštního, ovšem téměř sedmdesátiletá Havlová na fotografii vypadá jako třicetiletá modelka! Někteří si ji dokonce spletli s Taťánou Gregor Brzobohatou. 

Dagmar Havlová vypadala vždycky skvěle a jinak tomu není ani v jejích osmašedesáti letech. I herečka objevila kouzlo sociálních sítí, a proto své příznivce pravidelně zásobuje fotografiemi ze svého života. Jeden z posledních snímků, které bývalá první dáma sdílela, však rozpoutal vášnivé diskuze. Dáše to na něm neuvěřitelně sluší a vypadá až překvapivě mladě. Některým se ovšem na příspěvku něco tak úplně nezdálo. 

Vám je 20 let?

Herečka na snímku sedí v bílém županu a nechává si vlasovou stylistkou upravovat vlasy. Zároveň se usmívá do objektivu fotoaparátu. „A už opět v pracovním procesu. Hezkou neděli. Snad nám tady dnešek neproprší,“ napsala Dagmar k příspěvku, který ihned zaplavila vlna komentářů. A ještě aby ne! Herečka totiž na snímku vypadá neuvěřitelně dobře. 

„Dáši, vypadáš fantasticky a z očí ti září radost. To skvěle omlazuje! Měj krásnou neděli a všechny ostatní bytosti (i ty nepřející) také,“ napsal v komentáři herec Andrej Polak. „Krásná. Vypadáte na 20,“ přidala se další uživatelka sociální sítě. Právě hereččin až neuvěřitelně mladistvý vzhled ale mnohé překvapil.

Může za to aplikace?

„Fakt jsem si myslela, že je na fotce Taťána Gregor Brzobohatá. Jste moc krásná,“ napsala k fotografii jedna z fanynek. Mezi pozitivními komentáři se ovšem velmi brzy začaly objevovat i ty méně pochvalné. „Je to až neuvěřitelné, že jste to vy. Kolik máte plastik?“ ptá se jedna z komentujících. „Ona snad věří tomu, že tak vypadá,“ přidal se další, který dost možná, stejně jako několik jiných, poukazoval na to, zda Dáša náhodou neobjevila kouzlo mobilní aplikace, která slouží k úpravě fotek. 

V porovnání s hereččinými ostatními fotkami je jistý rozdíl přece jen vidět. Možná jde ale jen o hru se stíny a správným nasvícením. Co za dokonalým vzhledem stojí, tak ví jen sama herečka, která se k hanlivým komentářům nijak nevyjadřovala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky