Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dagmar Havlová oblékne bílý plášť...

Dagmar Havlová oblékne bílý plášť...
Dagmar Havlová oblékne bílý plášť...
Zdroj: Ivan Kahún

Exkluzivní rozhovor s bývalou první dámou Dagmar Havlovou.

Sejít se v létě s DAGMAR HAVLOVOU (58) je malinko nadlidský úkol. Není divu, že rozhovor s ní už drahnou dobu nikde nevyšel. Story jej ale exkluzivně přináší.

Dagmar Havlová


Jak jsi prožila druhou polovinu divadelních prázdnin?
Druhá polovina už nebyla tak stresová, ale trochu hektické dny stále zůstaly. Jsem moc ráda, že se zdravotní stav mého muže zlepšil natolik, že jsme mohli odjet na Hrádeček. Nejen proto, že si to velmi přál, ale i z ryze praktických důvodů – v Praze jsme měli na léto naplánovány opravy domu, takže i proto je pro Václava dobře, že tomu unikl. Já jsem to ale nemohla nechat tak úplně bez dozoru, takže pendluju mezi Hrádečkem a Prahou.

Není ti na Hrádečku přece jen trochu smutno? Přijímáte třeba hodně návštěv?
Smutno mi rozhodně není, je tu hodně práce a potom, já mám ráda klid a nejsem, na rozdíl od svého muže, který má návštěvy v oblibě, zas až tak společenský člověk. Takže jsem ráda, že letos se nám je podařilo docela omezit. Ale jsou samozřejmě návštěvy, které se neodmítají. Třeba americký astronaut Andrew Feustel, který se velmi toužil s Václavem setkat a byl ochoten vážit k nám ty tři hodiny cesty z Prahy i se ženou a dvěma syny. Bylo to moc příjemné.

Nechystáš se ještě na nějakou dovolenou do zahraničí?
Od začátku září mám povinnosti v divadle, poté budu točit velkou roli v pokračování seriálu Sanitka, takže jiná dovolená než tato „pendlovací“ už nebude. A ani jsem o ní letos vzhledem k manželovu zdraví neuvažovala.
 

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky