Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Věčně mladá Dagmar Havlová: Snímky z minulosti ukazují, že téměř nestárne

Dagmar Havlová, Václav Havel a Elie Wiesel
Dagmar Havlová, Václav Havel a Elie Wiesel
Zdroj: Profimedia
Dagmar Havlová, Václav Havel a Elie Wiesel

Někdejší první dáma a herečka Dagmar Havlová umí stárnout s grácií. Ačkoliv vdova po prezidentu Havlovi slaví 70 let, na svůj věk vypadá vskutku skvěle a do kapsy by mohla strčit kdejakou čtyřicátnici. Má snad v nočním stolku u postele elixír mládí?

Paní Herečka s velkým „H“ se cítí ve společnosti mladých lidí dobře, je pro ně vzorem, z čehož má radost a jak sama uvedla pro portál iDnes.cz, vidí v nich sebe samu. O svém hraní v divadle pronesla následující: „Dojímá mě, že se někdy mlaďounké kolegyně chodí dívat na mé výstupy do portálu. Taky jsem se od starších tímto způsobem učila. Škola je pouze základním kamenem.“

Energie na rozdávání

Přítomnost mladších ročníků jí očividně prospívá, energie z Havlové jen srší a bývalá první dáma vypadá i na prahu sedmdesátky výborně. Na svůj vzhled dbá, když se objeví na veřejnosti, je vždy šik a upravená. V jejím stylu se dá poznat, že kdysi reprezentovala Českou republiku a vkus si drží dodnes.

To, že si svěží mysl udržuje, potvrzuje i skutečnost, že je aktivní na sociálních sítích. Dagmar Havlová pravidelně přispívá na svůj Instagram, kde sdílí jak fotky z minulosti a mládí, tak z toho, co je součástí jejího života dnes. Na jejím profilu má své místo samozřejmě i politika.

Nejstarší influencerka?

„Jsem příjemně překvapená z dosahu, který sociální sítě mají. Možná jsem taky jedna z nejstarších influencerek. Nyní zařazuji na sociální sítě i naši Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Mám i Tik Tok. Může mě tam objevovat naše nejmladší generace diváků,“ uvedla pro výše zmíněný web Havlová.

Na Dagmar Havlové je zkrátka vidět, že když se člověk stará o svou fyzickou i duševní stránku, může u něj skutečně platit tvrzení, že věk je jen číslo. V galerii se můžete podívat, jak šel s Dagmar Havlovou čas a posoudit, jestli má tato dáma elixír mládí. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky