Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První dáma jak se patří: Dagmar Havlová na premiéře filmu Karel oslnila elegancí

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Zdroj: Profimedia
Dagmar Havlová

Po dlouhé covidové pauze se v Praze konečně uskutečnila premiéra dokumentárního filmu Karel, kterou si nenechala ujít řada slavných osobností. Do Slovanského domu proto dorazila i bývalá první dáma Dagmar Havlová, která vynesla elegantní outfit s netradičními prvky.

Na první pohled bylo vidět, že Dagmar Havlová si s přípravou modelu pro slavnostní příležitost dala velkou práci. Někdo by možná mohl namítnout, že svůj oděv lehce překombinovala. Podle všeho ale zřejmě věděla, co dělá.

Plizované sukně jsou v kurzu

Havlová pro večer věnovaný Karlu Gottovi zvolila samé noblesní kousky. Dlouhá průsvitná sukně je určitě skvělou volbou, plizované modely jsou totiž už několik let v kurzu. Zajímavě vypadal také šedý kožešinový šál, který záměrně ledabyle padal z ramen.

Saténová košile nebyla úplně špatná a minimálně barevně ke zbytku outfitu ladila výborně. Stejně tak by se ale hodil jednoduchý vrchní díl s dlouhými rukávy. Další doplňky pak byly zřejmě bezprostřední odezvou na hereččinu nedávnou cestu do dalekého Peru.

Černá kabelka by byla lepší

V jihoamerické zemi Dagmar Havlová křtila lavičku svého zesnulého manžela Václava, a místní kultura s výraznými barevnými kroji na ni musela jistě zapůsobit. To je pravděpodobně důvod, proč si bývalá první dáma vzala květinovou čelenku do vlasů.

O něco sporněji ale působilo fialové psaníčko a stejně barevné lodičky, které měly celý model barevně rozbít. Ve skutečnosti ale na sebe strhávaly až moc velkou pozornost. Lepší službu by proto v tomto případě udělala černá kabelka. 

Premiéra filmu Karel byla událostí letošního podzimu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky