Selfíčko ze svého domu sdílela druhého ledna. Zásluhu za svůj dokonalý look připisovala známému stylistovi českých celebrit. Sam Dolce se často stará o vzhled Dominiky Myslivcové a a Táni Makarenko.

Styling s profesionálem

„A teď narychlo na slavnostní výroční koncert samostatnosti českého státu do Rudolfina. Na pozvání premiéra Fialy. Měla jsem na to půl hodiny. Také v úprku dne zapomínáte?“ připsala k fotografii na které měla dokonalý make-upu. I když nalíčit se zvládla sama, s účesem jí pomohl oblíbený kadeřník Sam Dolce, kterého si Dagmar nemohla vynachválit. „Česká filharmonie má Antonína Dvořáka v malíčku. Snění, odevzdání se hudbě, povznesení, létání, radost, splynutí, dojetí, vlastenectví, hrdost. Česká filharmonie, jsem na vás pyšná. Děkuji za nevšední zážitek,“ dodala k celé slavnostní akci bývalá první dáma.

Střípky domova

Ikdyž chtěla svým fanouškům ukázat především to, jak jí to sluší, mnozí si z toho vzali jiné. Sledující bývalé první dámy zaujalo například dřevěné schodiště a zeď plná obrazů. Netradiční byla i bílá koupelna se zajímavými, barevnými dekoracemi. Své soukormí si herečka hlídá, hlavně co se týká bydlení. V minulosti si na sociální sítích stěžovala, že se před jejím domem objevují často „turisté“ a uvedla, že její dům „není žádné muzeum“. Skupinku několika lidí si natočila a umístila na své sociální sítě. Video později stáhla.

Na její kritiku reagoval spolek Prázdné domy, který se zajímá o architekturu. „Přiznáváme, že kolem její vily jsme prošli právě my, ale jsme přesvědčeni, že nic špatného neděláme. Po vycházkách spolek Prázdné domy chodí již několik let a nestydí se za to. Zajímá nás architektura, historie, umění a samozřejmě mluvíme i o slavných osobnostech, které v domech žily,“ napsal spolek na Facebooku.

Minulý rok si Havlová koupila byt na pražských Vinohradech za sedmnáct milionů. Fanoušci spekulovali o tom, zda se tam bude bývalá první dáma stěhovat. Samotná Havlová koupi bytu o rozloze 101 metrů čtverečních nechtěla komentovat.

Související články