Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Válka pokračuje: Bubílková je trapná, rozčilovala se Dáda Patrasová

Dáda Patrasová a Zuzana Bubílková
Dáda Patrasová a Zuzana Bubílková
Zdroj: Profimedia
Dáda Patrasová a Zuzana Bubílková

Vtípek Zuzany Bubílkové na adresu Dády Patrasové herečka a zpěvačka rozhodně nepovažovala za humorný a uměla se ozvat. Kdo si ale myslel, že podrážděnou reakcí všechno skončilo, ten se šeredně spletl. Patrasové komička evidentně stále leží v žaludku a vyslala jí drsnou zprávu. 

Zuzana Bubílková je známá tím, že si umí prakticky ze všeho udělat legraci a nebojí se vzít si na paškál takřka kohokoliv. Před několika dny se na sociální síti zvěčnila s plechovkou nealkoholického piva a připojeným textem pobavila tisíce lidí. „Po běhu mám žízeň jako Dáda,” napsala k fotografii a všem bylo jasné, na koho poukazovala. Reakce podrážděné Dagmar Patrasová pak na sebe nenechala dlouho čekat. „Cože?” napsala jen herečka a zpěvačka do komentářů šokovaně. Odpovědi od komičky se ale nedočkala. 

Radka Třeštíková jako další v řadě

Spisovatelka Radka Třeštíková na sebe výrazně upozornila během zahájení karlovarského filmového festivalu, kam dorazila v outfitu, jež se na slavnostní ceremoniál vůbec nehodil. V malém bílém topu, který vypadal spíše jako podprsenka, sukni s rozparkem připomínající ubrus a koženém obojku mezi ostatní hosty rozhodně nezapadla. Následně se za výběr modelu na sociální síti sama omluvila a sypala si popel na hlavu. I tak si z ní ale Zuzana Bubílková na Instagramu vystřelila. 

Radka Třeštíková, Emma Smetana, Radka Třeštíková Radka Třeštíková dorazila s kamarádkou Emmou Smetana. Zdroj: Profimedia

Před hotelem se vyfotila v plavkách, spodní část těla obalila do ručníku a na břicho si nakreslila černý trojúhelník, který má sama Třeštíková pod hrudníkem vytetovaný. „Tak nevím. Mám jít na pláž, nebo na červený koberec? Už mi z toho na zámku v Třešti Třeští (nebo třeští?) hlava,” napsala komička. 

Rozzuřená Dáda

Přestože se tento příspěvek netýkal Dády Patrasové, rozhodla se se ozvat. A pobavená rozhodně nebyla. „Bubílková je trapná a zapšklá…” opřela se drsně herečka do komičky, která jí leží v žaludku a které evidentně jen tak nezapomene její vtípek. Snad šlo ale už o poslední reakci Patrasové. I když se totiž snaží hájit své jméno, od dalších uživatelů sociální sítě si vysloužila jen další smršť urážek a sprostých nadávek.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky