“Upřímně řečeno se k tomu asi ani nebudu vyjadřovat, protože nevím, co bych k tomu vlastně řekl. Je to vážně těžké,” došla jindy výřečnému saxofonistovi slova.

“Já mám svůj program, jsem rád, že se mi minulý týden vydařila premiéra filmu o Šumavě, chystám se na sraz osmdesátníků ze školy, tak bude legrace. Snažím se nekazit si náladu. Nic jiného mi ani nezbývá,” pokrčil Felix Slováček rameny.

Kromě dvouletého zákazu řízení čeká Dádu Patrasovou také pokuta ve výši 200 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že v krajním případě mohla dostat uložené také veřejně prospěšné práce nebo dokonce podmínečný trest, může být královna dětských srdcí nakonec ráda, že z karambolu vyvázla poměrně snadno.

Zpěvačka se obrnila mlčením

K nehodě došlo v Praze na Vinohradech, a to nedaleko Dádina bydliště, kde svým Mercedesem nabourala do betonového sloupku. Kromě plechů auta se nikomu naštěstí nic nestalo. Zpěvačka každopádně na místě odmítla dechovou zkoušku a následně byla viděna, jak se zmateně potácí po pražských ulicích.

Redakce Kafe.cz se pokusila Dádu Patrasovou kontaktovat se žádostí o vyjádření. Do vydání článku se ale známou umělkyni bohužel nepodařilo kontaktovat.

Související články