Bývalá hvězda řady filmů i seriálů a v neposlední řadě také televizních pořadů pro děti Dáda Patrasová v posledních letech bohužel spíše než svými výkony přitahuje pozornost skandály. Již několikrát byla totiž viděna v žalostném stavu na veřejnosti, a tak se v jejím případě spekuluje o potížích s alkoholem. Ona sama je sice popírá, nicméně z jejího okolí se již ozvaly hlasy, že se má skutečně jednat o její slabou stránku. 

Zda měl alkohol svou roli i v silvestrovském incidentu, není známo. Informací o tom, co přesně se ve vinohradské vile Dády Patrasové a jejího muže Felixe Slováčka, je zatím jen velmi málo. Jisté je jen to, že v osudný den byla herečka patrně doma sama a poranila si při pádu nohu.

Podle českých bulvárních médií byla následně převezena záchrannou službou do nemocice, odkud byla za pár hodin po ošetření propuštěna a noc měla poté strávit na pohovce u sousedů. 

V nemocnici nebyla, překvapil Slováček

Server Extra.cz získal vyjádření jejího muže Felixe Slováčka, který má o svou paní pochopitelně obavy. “Nezlobte se, ale vlastně se k tomu nemůžu vůbec nijak vyjadřovat. Je to smutný. Bojím se o ni, co se s ní jednou může stát. A s*re mě to. Ale jsem přece její manžel, tak ode mě nemůžete čekat, že bych jí ještě přidával,” sdělil redaktorovi omluvně. Z náznaků to nicméně vypadalo, že se nejednalo o zcela obyčejný pád, což opět rozvířilo spekulace o tom, že za nehodu mohl alkohol. 

Hudebník se v tu dobu navíc nenacházel doma, ale v Rozvadově, kde vystupoval na silvestrovském večírku. “Ani jsem u toho nebyl a teď jsem si přečetl, že měla být ve vinohradské nemocnici, kde nebyla, a že měla spát u sousedů. Tak nevím, co si o tom myslet, v tom článku byla spousta nepravd,“ uvedl Felix Slováček. Kde jeho manželka nešťastnou noc strávila, ale neprozradil. 

Noha mě stále bolí, říká Dáda Patrasová

Sama herečka se ke své zdravotní indispozici vyjádřila pro server TN.cz. “Zvrtla jsem si kotník. Špatně jsem šlápla, protože jsem vytírala podlahu. A to je celý,” popsala svou verzi příběhu a dodala, že stále ještě se necítí zcela dobře. 

“Bolí to, samozřejmě,” uvedla Dáda Patrasová a dále sdělila, že doma je ale vše v pořádku. Jediná věc, která jí tak momentálně dělá starosti, je zdraví její dcery Aničky, která znovu bojuje s rakovinou a momentálně podstupuje chemoterapii. 

Že své rodinné spory, které jsou pro tento manželský pár již tradiční, nyní odložili stranou, potvrdil před časem již Felix Slováček. “Pro nás jsou teď přednější jiné věci. Hlavně, aby Anička, naše dcera, byla zdravá. To je naprosto nejdůležitější věc a všechno okolo není tak důležité jako tohle,” nechal se slyšet hudebník, který se o svou dceru velmi strachuje.

Související články