Poté, co si Dáda Patrasová na jaře utrhla ostudu kvůli autonehodě, kterou způsobila pod vlivem alkoholu, se raději mediální pozornosti stranila. Dceřina vážná nemoc ji ale nyní přiměla promluvit a svěřit se médiím i veřejnosti, jaké pocity momentálně prožívá.

“Ten pocit, který prožívám, se nedá popsat slovy. Nemůžete ani říct, co se ve vás odehrává. Anička už si tu nemoc prožívá podruhé. A podruhé udeřila velmi špatně,” prozradila pro deník Blesk.cz nešťastná matka, která se ocitla ve skutečně nezáviděníhodné situaci. 

Za dceru se zpěvačka modlí

“Anička je hrozně moc statečná a snaží se prostě žít tak, jak žít se dá. A já bych dala svůj život za to, aby se moje dítě uzdravilo! Je strašné, když vám umírá dítě…” uvedla zlomená Dáda Patrasová v slzách. 

Chtěla bych poprosit všechny, aby na Aničku mysleli. Aby ji podporovali v myšlenkách a srdcích,” dodala pro čtenáře a všechny, kteří mají Aničku Slováčkovou rádi, královna dětských srdcí.

Intenzivně nelehké období prožívá také otec mladé umělkyně Felix Slováček, který se redakci Kafe.cz před časem otevřel a popsal, co mu pomáhá překonat smutek. “Pořád mám co dělat. Myslím, že o tom to je - člověk musí něco dělat. Je potřeba tu hlavu zaměstnat, aby nepřemýšlela o hloupostech. Já musím mít opravdu stále něco na práci. Jinak bych se asi zbláznil,” zněla jeho jednoznačná odpověď.