Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plastické operace Courteney Cox: Lituje každého zákroku, který podstoupila

Courteney Cox
Courteney Cox
Zdroj: Profimedia.cz
Courteney Cox

Byla krásná, mladá, talentovaná a oblíbená. Jako Monicu z Přátel ji miloval celý svět. Neuměla ale stárnout, takže se snažila pomoci si k mladistvému vzhledu zkrášlujícími zákroky. Bohužel to ale přehnala, a teď ostatní spíše děsí. 

Courteney Cox slaví 57. narozeniny a bohužel o ní nelze napsat, že na svůj věk rozhodně nevypadá. Vypadá totiž strašně. Po dlouhá léta to přeháněla s plastickými operacemi a na jejím těle se tyto zákroky dost neblaze podepsaly. Dnes legendární Monica lituje, a kdyby mohla vrátit čas, jistě by se zákroky šetřila. 

Courteney Cox se narodila v Alabamě do bohaté rodiny. Její otec byl podnikatel a matka chůva. Nikdy se netoužila stát slavnou a k herectví se dostala vlastně omylem. Byla tichá, introvertní a velmi chytrá a úspěšná studentka. Po ukončení střední školy si však lidé začali všímat její krásy, a Cox se rozhodla s tím něco udělat.

Původně chtěla být modelkou

Chtěla zkusit kariéru modelky. Prvním úspěchem byla reklama na tampony, kde kráska jako první Američanka řekla nahlas v televizi slovo perioda. U reklam to ale neskončilo a Courteney začaly přicházet zajímavější herecké nabídky.

Kromě legendárního seriálu Přátelé, kde si zahrála panovačnou a pořádkumilovnou Monicu, zabodovala i ve filmech Vřískot, Trestná lavice nebo v seriálu Město žen. Největší slávu jí ale přinesla právě role Monicy Gellerové, a to nejen díky přirozené kráse.

Jenže čas běžel a dostavila se padesátka. Cox si začala připadat stará a nepěkná. Říkala si, že její pleť potřebuje vypnout, má mnoho vrásek okolo očí, její rty by potřebovaly zvětšit, a nacházela spoustu dalších nedostatků, které se rozhodla řešit plastickými operacemi.

„Snažila jsem se vypadat mladě, pak jsem se podívala do zrcadla a došlo mi, že vypadám příšerně,“ svěřila se v pořadu Running Wild with Bear Grylls herečka, která už nemá žádnou mimiku a působí až strašidelným dojmem.

Možná ji mohla zastavit celoživotní kamarádka Jennifer Aniston, která vypadá na svůj věk stále skvěle. Proč jí nedomluvila, když jsou si tak blízké, je však ve hvězdách. A to se Aniston stala i kmotrou dcery, kterou má Courteney s hercem Davidem Arquettem. Po rozvodu se Courteney začala scházet s mladšími muži. Nejspíš aby si dokázala, že stále vypadá dobře. Co na ní však zajíčci vidí, nebude krása, ale úspěch a peníze.

Přemíra plastik jí zničila krásu

Neúměrné plastiky prostě všechno zkazily. Přitom Cox před lety zabodovala i v žebříčku nejvíce sexy žen světa, kde se podle časopisu FHM dostala do první desítky. Kdyby stárla přirozeně a jen občas si nechala něco nepatrně vylepšit, jistě by byla krásná i dnes.

Podle webu Proženy.cz se naposledy objevila na veřejnosti s nepřirozeně vytaženým obličejem, téměř žádnou mimikou a opuchlými tvářemi. Dokonce se proslýchá, že na některých klinikách už ji ani nechtěli operovat. Hledala tak stále nové a nové a doufala, že to třeba ještě nějak spraví. Při pohledu na sebe se totiž prý často i vyděsila.

Jediné, co jí mohou ženy závidět, je postava. Tu má stále dokonalou. A k tomu chce i přirozeně krásnou tvář. Podle webu Extra.cz si tedy nechala obličejové výplně vyndat. Donutila ji prý její dobrá kamarádka, která se jí lekla. Courteney se tedy rozhodla s přirozeným procesem stárnutí smířit.

„Jsem víc přírodní než kdykoliv předtím. Cítím se skvěle, nová a čistá,“ pochvaluje si.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky