Herečka Courteney Cox v seriálu Přátelé ztvárnila roli Moniky. Právě s Perrym tvořili oblíbený pár. Fanoušci ikonického seriálu čekali jako na trní na vyjádření všech Přátel. Jedinečnou vzpomínku jim nyní poskytla samotná Cox.

Dojemná historka

Na své sociální sítě vložila příspěvek plný vzpomínek. „Jsem tak vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila a každý den mi chybíš, Matty. Když s někým spolupracujete tak úzce jako já s Matthewem, tak je tisíce okamžiků, o něž bych se ráda podělila. Prozatím je tu jeden z mých nejoblíbenějších. Abych uvedla malou historku: Chandler a Monica spolu měli mít jen jednu společnou noc v Londýně, ale díky reakci publika se právě tahle noc stala začátkem jejich milostného příběhu,“ napsala ke svému příspěvku, na kterém bylo video vtipné postelové scény. „V této scéně, než jsme začali točit, mi pošeptal vtipnou hlášku, kterou jsem měla říct,“ pokračovala. „Tohle dělal často. Byl vtipný a laskavý,“ dodala.

Láska i reálném životě

Podle Us Weekly byl do Courteney Cox Perry zakoukaný i v reálném životě. "Vždycky do ní byl zamilovaný," tvrdil zdroj magazínu. Spekulace se znovu objevily poté, co se Přátelé začali znovu vídat kvůli společnému projektu v roce 2019. Jennifer Aniston si při jednom ze setkání s kolegy založila Instagram a zbořila tak oblíbenou sociální síť lajky. Chvíli na to sdílela společnou fotografii se svou seriálovou láskou Perrym i Cox.

Oblíbená herečka žije s hudebníkem Johnnym McDaidem. Na chvíli se pár rozešel a právě v tu dobu se spekulovalo o tom, že Monika a Chandler jsou ve vztahu i ve skutečnosti. Vztah zůstal ovšem u pouhých spekulací. Perry randil v minulosti s Yasmine Bleeth, Julií Roberts nebo s Lizzy Caplan. V době jeho úmrtí byl nezadaný.

Nejlepší seriálový přítel

Vzpomínku na Perryho umístil na svůj Instagram i herec Matt LeBlanc. Toho diváci v seriálu Přátelé milovali jako ztřeštěného Joeyho. Právě Chandler a Joey byli nerozlučnou dvojicí. „S těžkým srdcem se loučím. Časy, které jsme spolu prožili, patří upřímně mezi nejoblíbenější období mého života. Bylo mi ctí sdílet s tebou pódium a nazývat tě svým přítelem. Vždy se budu smát, když na tebe budu myslet, a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy. Roztáhni křídla a leť bratře, jsi konečně volný. Hodně lásky,“ připsal k sérií společných fotografií z natáčení. Na samotný závěr si neodpustil malý vtípek. „A myslím, že si necháš těch 20 babek, které mi dlužíš,“ dodal LeBlanc.

Zdroje: Sociální sítě, The Mirror

Související články