Christine Baumgartner a Kevin Costner spolu prožili téměř dvacet let a mají tři společné potomky, syny Caydena a Hayese a dceru Grace. Ačkoliv patřili mezi nejstálejší pár českého showbyznysu, jejich vztah se ze dne na den rozpadl, respektive Christine jej nečekaně ukončila.

Baumgartner byla před pár dny spatřena v domě za 145 milionů dolarů, kde už ale podle Costnera dávno neměla co pohledávat.

Herec proto již podnikl právní kroky, aby přiměl svou manželku opustit luxusní vilu.

Třicetidenní lhůta

Osmašedesátiletý oscarový herec sdělil, že dle podmínek jejich platné předmanželské smlouvy měla Christine Baumgartner třicetidenní lhůtu k vystěhování z jeho domu, která začala běžet podáním její žádosti o rozvod, tedy prvního května.

Herec a režisér filmu Tanec s vlky řekl soudu, že se domnívá, že jeho manželka zůstává v domě, aby dosáhla svého a on vyhověl jejím finančním požadavkům, které vznáší v souvislosti s rozchodem.

Costner dále uvedl, že podle podmínek smlouvy již Baumgartner poskytl 1,45 milionu dolarů, což je dostatek finančních prostředků na pořízení nového bydlení.

Další tři děti má herec z předchozího manželství s Cindy Silvou, se kterou byl ženatý v letech 1978 až 1994. Sedmého potomka má pak z krátkého románku s Bridget Rooney.

Související články