Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co jsou celebrity ochotny udělat pro roli? Třeba SHODIT a NABRAT 30 KILOGRAMŮ!

Pro roli přibral Jared Leto 67 liber.
Pro roli přibral Jared Leto 67 liber.
Zdroj: youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Tito herci a herečky neváhali zcela změnit svou postavu a vzhled jen aby věrohodněji zahráli postavu, kterou měli ztvárnit na filmovém plátně. Mnoho z nich za svou oběť dostalo ocenění od diváků i kritiků a ani se nemůžeme divit, protože jejich proměny byly neskutečné.

V galerii najdete hned deset známých tváří, které se do role skutečně "zažraly" a neváhaly jí obětovat svou většinou dokonalou postavu. Kdo se dobrovolně týral v posilovně, nebo naopak holdoval neřízenému popíjení piva a konzumaci hamburgerů?

Největšími přeborníky jsou muži. Christian Bale zhubl kvůli postavě Trevora Reznika 63 liber (cca 28,5 kilo), to Jared Leto zase pro postavu vraha Johna Lennona - Marka Chapmana - neváhal 67 liber (cca 30 kilogramů) přibrat. Oba se ale velmi rychle dali dohromady a nyní už zase vypadají fit.

Ovšem i dámy se kvůli rolím neváhají změnit (i když to není tak drastické jako u pánů). Tu snad nejznámější filmovou boubelku ztvárnila Renée Zellweger, která kvůli roli Bridget Jones přibrala opakovaně přes deset kilogramů. Naopak s drastickým hubnutím se musela potýkat drobounká herečka Natalie Portman, která pro postavu baleríny Niny shodila devět kilogramů (finálně vážila něco kolem 44,5 kilogramu), což je při její výšce 160 opravdu velmi málo.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky