Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Clara Laborin: Křehká královna krásy se nepoučila z únosu a dál páchala hrůzy

Clara Laborin
Clara Laborin
Zdroj: winto
Clara Laborin

Někdo zdědí pozemky a nemovitosti, jiný peníze, třetí ohromné dluhy. "La Señora" dostala pod svá křídla drogové impérium.

Jako v pohádce

Mexiko je díky drogovým eskapádám nechvalně proslulé a tuto pověst ještě více přiživila bývalá královna krásy a manželka bosse Clara Laborin. V drogovém kartelu měla důležité místo a svým manželem se nechávala vydržovat. Její záliba v luxusu hnala výdaje gangu do nebeských výšin a její muž, který jí plnil, co jí na očích jen viděl, úkoloval své kumpány a neštítil se ani zločinů na dětech a na ženách.

Na vlastní kůži

Právě to se později otočilo proti nim, protože zasáhla konkurence Ignacia Coronela a Claru unesli. Dva týdny věznění byly nekonečné, ale nakonec ji nechali svázanou sedět na opuštěném parkovišti s výmluvným vzkazem: „Chceme tě naučit být mužem a respektovat rodinu, vrahu dětí. Tady je tvoje žena, vracíme ti ji živou a zdravou, abys viděl, že pro nás je rodina posvátná. My děti a ženy nezabíjíme."

Nezastavitelná

Pro Claru a Héctora ani taková zkušenost nebyla dost děsivá, aby své počínání utnuli. Když Beltrán Leyva v roce 2016 zemřel na infarkt, celé drogové impérium spadlo jeho ženě do klína. Nebyla jako jiné ženy a zapojila se do ohromných obchdoů s drogami a praní špinavých peněz. Nevzdala se a do puntíku tak pokračovala v tom, co její muž začal. Velice rychle se "La Señora" stala nejhledanější ženou Mexika. Po smrti svého manžela nevelela dlouho a trest si za mřížemi odpykává ještě dnes.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky