Oblíbená herečka dorazila na galavečer v Národním divadle ve výborné náladě. Okouzlující a nestárnoucí Vilma rozdávala úsměvy na všechny strany.

Euforická radost herečky

Cibulková si rozhodně nelámala hlavu z toho, že anketu nevyhrála. "Z vítězství Hany Maciuchové mám nádherné pocity, byla můj kůň. Vsázela jsem na ni a vyšlo mi to. Jsem za ni nesmírně šťastná. Byla to pro mě neuvěřitelná pocta, když mi před dvěma měsíci volali, že jsem nominovaná. Poděkovala jsem a zároveň řekla, že samozřejmě na galavečer přijdu. Pro mě je odměna už jen ta nominace," dodala hvězda filmů jako jsou Pelíšky nebo Hranaři.

Bývalá manželka Miroslava Etzlera byla z atmosféry galavečera velmi příjemně naladěná."Je to tady opravdu nádherná společnost, ve které jsem se ocitla," nešetřila chválou na své kolegy. Slavnostního předávání cen se účastnili Ivan Trojan, Táňa Medvecká, Pavla Tomicová, Tatiana Dyková a další významné osobnosti české filmové a rozhlasové scény.

V lehce průhledném černém topu a zlatavé sukni patřila Cibulková k ozdobám večera. Přípravě přitom moc času nevěnovala. "Z práce jsem odcházela v 16 hodin, no a tak 16:10 jsem měla natáčky," prozradila s úsměvem.

Úspěch dcery

V minulosti herečku často doprovázela na galavečery dcera Šimona, tentokrát ovšem nedorazila. Vilma se o ní i tak rozpovídala. "Když byla Šimonka malá, hrála si s kamarádkami na herečky, dokonce psala i scénáře. Později se ovšem vrhla na studium Palackého univerzity v Olomouci. Vystudovala tam konzistorii, takže s uměním to má samozřejmě něco společného. Její láska je zkrátka umění." Jak to tak vypadá, dcera Cibulkové se dostala z nejhoršího a seká samou latinu. V minulosti ji herečka kvůli problémům s drogami dokonce vyhodila z domu.

Související články