Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chuc Norris (80) už není plný síly, zanevřel na film a bojuje za nemocnou ženu

Vtipy - satiriské faktoidy - udržují celá desetiletí Chucka Norrise na výsluní
Vtipy - satiriské faktoidy - udržují celá desetiletí Chucka Norrise na výsluní
Zdroj: Profimedia.cz

"Když Alexander Bell vynalezl telefon, měl na něm tři zmeškané hovory od Chucka Norrise," nebo "Chuck Norris umí zabouchnout otáčivé dveře". Jaký je váš oblíbený vtip o Chucku Norrisovi? Na jaře tento akční herec, který se stal legendou a hlavním námětem stovek krátkých vtipů na téma jeho smyšlené dokonalosti, oslavil osmdesátku. Tyto vtipy udržují Chucka Norris celá desetiletí na výsluní. Co ale dělá dnes?

Žije na sociálních sítích, bloguje a stará se o svou nemocnou ženu. Ať si říkají jeho odpůrci co chtějí, Chuck Norris pro svou ženu superhrdinou je. Vzdal se totiž kvůli její nemoci herecké kariéry již před osmi lety. Bývalá modelka Gena O'Kelleyová trpí revmatoidní artritidou již několik let. V roce 2013 ji lékař poslal na magnetickou rezonanci a do těla ji během osmi dnů vpravili osm injekcí s kontrastní látkou obsahující gadolinium, po injekcích však půvabná blondýnka cítila, jako by její tělo celé hořelo, zhroutila se a začaly ji selhávat orgány. Pět měsíců pouze ležela a pociťovala neustálé pálení uvnitř těla. Její manžel na nic nečekal a začal o ni a své děti starostlivě pečovat. Nyní je na tom již Gena o mnoho lépe. Chuck zažaloval farmaceutickou společnost o náhradu škody ve výši 10 milionů dolarů a role stále odmítá.

Na jaře Chuck Norris oslavil osmdesátku Na jaře Chuck Norris oslavil osmdesátku Zdroj: Profimedia.cz

Pro mnoho filmových kritiků je to logický krok. Osmdesátiletý herec toho dokázal už hodně a byla by hloupost si na "stará kolena" kazit reputaci. I když nehraje, aktivně se zapojuje do života, především na sociálních sítích. Jeho facebookový profil sleduje přes 6 miliónů odběratelů a pravidelně ho plní příspěvky na téma politiky, náboženství nebo svého marketingového zboží. Každý týden také píše článek na aktuální téma jako je například volba amerického prezidenta, Covid-19 a vlastenectví.

"Využijte nezastavitelnou sílu, kterou je Chuck Norris, v akční hře plné šílených zbraní a Chuckových kroků! Poslání: zachránit několik vesmírů! Ale žádný stres, Chuck bude pokračovat v boji a získávat odměny, zatímco si dáte pauzu!," tak na svých stránkách propaguje svou mobilní hru stále zrzavý "dedeček". Stránka, která vypadá jako kombinace počítačové hry a westernového městečka představuje aktivity Chucka Norrise - jeho školu karate pro děti, domácí posilovnu nebo balenou vodu. Také je nekonečnou studnicí vtipů na téma Chuck. A víte jaký vtip patří mezi TOP dvacítku jeho oblíbených? Tady ho máte: "Když Chuck Norris dělá kliky, nezvedá sebe ze země, ale zatlačuje Zemi dolů."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky