Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Christina Perri znovu přišla o miminko: Na Instagramu sdílela smutný snímek

Christina Perri
Christina Perri
Zdroj: profimedia.cz

S manželem se těšili na miminko, zasáhla však krutá ruka osudu. Zpěvačka Christina Perri sdílela na Instagramu devastující zprávu. Ve třetím trimestru těhotenství totiž o děťátko přišla. O to smutnější je fakt, že tomu tak nebylo poprvé. 

Zpěvačka Christina Perri a její manžel Paul Costabile společně vychovávají dvouletou dceru Carmellu. A právě té již delší dobu touží nadělit sourozence. Zhruba před rokem se zpěvačce podařilo otěhotnět, a tak se celá rodina těšila na příchod dalšího člena rodiny. Jenže v lednu letošního roku se Christina svým fanouškům na sociální síti svěřila, že v 11. týdnu o miminko přišla. Zpráva to byla devastující, avšak krátce poté se zpěvačce podařilo znovu otěhotnět. 

Vytouženého miminka se pár ale ani tentokrát bohužel nedočkal. „Minulou noc jsme přišli o naši holčičku. Narodila se mlčky poté, co tvrdě bojovala za to, aby se dostala na svět. Nyní již odpočívá v pokoji a zůstane navždy v našich srdcích,” napsala zpěvačka k fotografii, na které drží předčasně narozenou holčičku za ručičku. 

Christina Perri Christina Perri Zdroj: Profimedia.cz

Komplikace se v těhotenství začaly objevovat již před nějakou dobou a Christina o nich informovala své fanoušky na sociální síti. Její dcerka měla jít po porodu na operaci, neboť jí byla diagnostikována jejunální atrézie, tedy špatný vývoj střev. 

Jen pár dní před oznámením tragické zprávy zpěvačka na Instagramu sdílela nádherné snímky z těhotenství. „Nikdy jsem takové fotky nechtěla udělat. Nefotila jsem se těhotná, ani když jsem čekala Carmellu, protože jsem byla traumatizována tím, že bych ze svého těla tolik odhalila. Ale poté, co jsem v lednu přišla o miminko, se všechno změnilo. Jsem skutečně vděčná za to, že jsem těhotná, a jsem pyšná, že jsem žena,” napsala Christina k fotografii. 

Zpěvačka Christina Perri prožívá jedno z nejtěžších období svého života. Pod fotografií oznamující tragickou ztrátu se ihned začaly objevovat komentáře plné podpory, a to i od spousty slavných osobností. „Je mi to moc líto, Christino. Chris a já vás máme v našich srdcích. Posíláme lásku a modlitby,” napsala pod příspěvek zpěvačka a herečka Ashley Tisdale. 

O podobné tragédii se v nedávné době rozpovídala také vévodkyně Meghan Markle, která přišla o miminko letos v červenci. Informaci se rozhodli s manželem princem Harrym sdílet proto, aby podpořili rodiny, které si obdobným zážitkem rovněž prošly. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky