Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chili ze Survivoru je v tom až po uši, svoji novou lásku měla poznat na ostrově

Chili s ostatními soutěžícími
Chili s ostatními soutěžícími
Zdroj: TV Nova
Chili s ostatními soutěžícími

Účastnice MasterChefa Chili Ta Thuy se během natáčení reality show Survivor zamilovala! S novou láskou se svěřila v rozhovoru pro web TN.cz. Šlo o jednoho z hráčů nebo se exotická kuchařka zakoukala do někoho ze štábu?

Chili Ta Thuy si tři měsíce v Dominikánské republice užila naplno, po návratu domů ji ale čekalo nemilé přivítání od televizních diváků, kterým se svými taktikami a aliancí s Shopaholic Nicol a Veronikou Havlik příliš nezavděčila.

"Sociální hru jsem si užívala a samozřejmě patří k tomu ty intriky, lži a blafování. Když si nalijeme čistého vína, tak všichni dokážeme lhát, blafovat, intrikovat a manipulovat, ale normálně v životě to samozřejmě neděláme, ale tady bylo to prostředí, kde jsme mohli," svěřila se Chili se svým pocity webu TN.cz.

Masivní negativní kritika prý Chili po příjezdu velice překvapila. "Pro mě takový mini Survivor začal i po návratu domů. Říkala jsem si, že budou soudit na základě toho, jak se cítí lidé v tom kmeni a musím říct, že já s Niky jsme tam byly fakt oblíbené," tvrdí kuchařka a dodává, že na svém Instagramu nemaže žádné komentáře a ponechává tam i ty negativní, pokud neobsahují vulgarismy.

Vypadala mi půlka vlasů

Účast v Survivoru prý byla pro Chili hodně náročná. Kvůli stresu dokonce kuchařce vypadala většina vlasů a po příletu do Čech si musela své dříve husté kadeře nechat o půlku ostříhat.

"Ze začátku jsem to brala hodně špatně a nemohla jsem vůbec spát. Zřejmě proto mi vypadala asi půlka vlasů," přiznává Ta Thuy.

Nepříjemné zážitky i útoky haterů ale Chili hází za hlavu, a to hlavně díky nové známosti.

Láska z ostrova?

Chili Ta Thuy se ve výše zmíněném rozhovoru mimo jiné svěřila, že během svého pobytu v Dominikánské republice poznala nového muže.

"Asi jsem poznala jednoho člověka, který mě velmi zaujal a myslím si, že ho chci poznat ještě víc. Jsem z toho překvapená, že to přišlo v tento moment a užívám si, že je to takové hezké a milé," pochlubila se kuchařka čerstvou láskou.

Zda šlo o někoho ze soutěžících nebo Chili našla zalíbení v nějakém ze členů štábu, si zatím nechává pro sebe. Na otázku, jestli se setkali před nebo až po natáčení, odpověděla tajemně. "No a nebo třeba i během." 

Hvězda MasterChefa Chili se zamilovala

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky