Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Štiková ukázala daň za hubnutí: Vlasy jako vypelichaná slepice

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Zdroj: Profimedia
Charlotte Štiková

Charlotte Štiková po zhubnutí šedesáti kil bojuje hned s několika problémy. Blondýnku čeká několik plastických operací kvůli povislé kůže a kromě toho jí vypadalo obrovské množství vlasů. Dcera Moniky Binias si proto nechala svou prořídlou korunu krásy prodloužit a výsledkem se pochlubila na svém Instagramu. 

Charlotte Štiková za poslední dva roky prošla obrovskou proměnou. Vnadná blondýnka trpěla nadváhou a prý se necítila ve svém těle a proto zahájila drastickou změnu životního stylu. Po dvou letech se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných šedesát kilogramů a její nový vzhled budí obdiv i rozpaky.

Monika Binias dokonce o své dceři prohlásila, že Charlotte podstoupila operaci žaludku, aby dosáhla těchto výsledků.

Ať už byl způsob hubnutí jakýkoliv, cesta za vysněným tělem rozhodně nebyla jednoduchá a část cesty má Štiková ještě před sebou. Čeká ji několik plastických operací, během kterých chirurg odstraní přebytečnou kůži a modelace povislých prsou. Charlotte navíc přišla kvůli rychlému úbytku váhy o vlasy a proto musela vyřešit také svou vypadanou kštici.

Přání bylo vyslyšeno

"Ano, do tohoto stádia se dostaly moje vlasy potom, co si moje tělo prošlo větším úbytkem váhy," napsala Charlotte Štiková k videu, kde odhalila, jak její vlasy vypadají ve skutečnosti.

Peroxidem spálené a prodlužováním zatěžované vlasy Charlotte působily ve videu opravdu zničeně a není divu, že byla z výsledku nadšená.

"Naštěstí žijeme v době, kdy máme možnosti prodlužování vlasů a já jsem zato nesmírně vděčná! Protože chodit takto, by mi nebylo příjemné a já chci zase mít hřívu a nosit vlasy rozpuštěné. Moje přání bylo vyslyšeno," opěvovala Štiková své nové kadeře. V komentářích jí ale sledující doporučili, aby si od umělých vlasů dala na chvilku pauzu a zaměřila se spíše na regeneraci. "Měla jsem na hlavě něco podobného po prodlužování. A už nikdy více. Nezávidím vám. Dlouhý vlasy super, ale když se to pak sundá, je ženská jak strašidlo," vzkazují Štikové. 

Charlotte odhalila, jak vypadají její skutečné vlasy

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky