Charlotte Štiková za poslední dva roky prošla obrovskou proměnou. Vnadná blondýnka trpěla nadváhou a prý se necítila ve svém těle a proto zahájila drastickou změnu životního stylu. Po dvou letech se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných šedesát kilogramů a její nový vzhled budí obdiv i rozpaky.

Monika Binias dokonce o své dceři prohlásila, že Charlotte podstoupila operaci žaludku, aby dosáhla těchto výsledků.

Ať už byl způsob hubnutí jakýkoliv, cesta za vysněným tělem rozhodně nebyla jednoduchá a část cesty má Štiková ještě před sebou. Čeká ji několik plastických operací, během kterých chirurg odstraní přebytečnou kůži a modelace povislých prsou. Charlotte navíc přišla kvůli rychlému úbytku váhy o vlasy a proto musela vyřešit také svou vypadanou kštici.

Přání bylo vyslyšeno

"Ano, do tohoto stádia se dostaly moje vlasy potom, co si moje tělo prošlo větším úbytkem váhy," napsala Charlotte Štiková k videu, kde odhalila, jak její vlasy vypadají ve skutečnosti.

Peroxidem spálené a prodlužováním zatěžované vlasy Charlotte působily ve videu opravdu zničeně a není divu, že byla z výsledku nadšená.

"Naštěstí žijeme v době, kdy máme možnosti prodlužování vlasů a já jsem zato nesmírně vděčná! Protože chodit takto, by mi nebylo příjemné a já chci zase mít hřívu a nosit vlasy rozpuštěné. Moje přání bylo vyslyšeno," opěvovala Štiková své nové kadeře. V komentářích jí ale sledující doporučili, aby si od umělých vlasů dala na chvilku pauzu a zaměřila se spíše na regeneraci. "Měla jsem na hlavě něco podobného po prodlužování. A už nikdy více. Nezávidím vám. Dlouhý vlasy super, ale když se to pak sundá, je ženská jak strašidlo," vzkazují Štikové.

Charlotte odhalila, jak vypadají její skutečné vlasy