Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Michal Štika se zastal své dcery Charlotte: Jeho ex nazvala Koktu starým dědkem

Michal Štika a Charlotte Štiková
Michal Štika a Charlotte Štiková
Zdroj: Profimedia
Michal Štika a Charlotte Štiková

Charlotte Štikové se podařilo zhubnout neuvěřitelných šedesát kilogramů, její vzhled ale vzbudil veliké diskuze. Do blondýnky se dokonce pustil manžel její sestry Ornelly, Josef Kokta, který o ní na sociální síti prohlásil, že je hnusná. Celá kauza neunikla tatínkovi Charlotte, Michalovi Štikovi, který se své dcery zastal. Ke Štikovi se navíc přidala i jeho expartnerka Bára. S Koktou si rozhodně nebrala servítky a dokonce ho nazvala plesnivým dědkem.

Charlotte Štiková dlouhé roky trpěla silnou nadváhou, před dvěma lety se ale rozhodla s obezitou zatočit a skutečně se jí povedlo shodit šedesát kilogramů. Když pak po delší době vyrazila vnadná blondýnka na párty Playboye, většina hostů ji ani nepoznalo.

Fotografie ze zmíněného večírku následně sdílel Josef Kokta, manžel Charlottiny sestry Ornelly, který se do své švagrové pustil velice nevybíravým způsobem. "Jí jeblo. Tady je fakt hnusná. Je úděsná. Byla to normální holka," šokoval podnikatel svým prohlášením. Kokta poté dodal, že má o Charlotte obavy a status myslel hlavně pro její dobro.

"Doufám, že si to všechno přečte, aby už přestala blbnout. Pořád jí to říkáme, ale ona si jede svou. Potřebuji, aby se chytla za nos. Máme s ní potíže, ale snad se z toho vylíže. Jsme z toho nešťastní," napsal Kokta na svůj Twitter. Jeho status pořádně zvedl ze židle tatínka Charlotte, který se rozhodl svou dceru podpořit. 

Plesnivý dědek a debilita

"Já to snad ani raději nebudu komentovat," odpověděl Štika stroze v SMS zprávě webu Expres na dotaz, co říká na útok Josefa Kokty na jeho dceru Charlotte. Nakonec se podnikatel rozhodl, že přidá ještě další odkaz pro svého zetě.

"Charlottko, já a Barunka (bývalá přítelkyně Michala Štiky, pozn. red.) stojíme při tobě. Tohle si k tobě Pepa nemůže dovolovat," vzkázal Štika Koktovi i své dceři. 

Charlotte Štikové se později zastala i Štikova bývalá partnerka Bára, která se k aféře vyjádřila na svém facebookovém profilu. Nejprve sdílela článek o vztazích mezi staršími muži a mladými dívkami, po kterém následoval drsný útok na Koktu.

"Starší muži, dejme tomu, ale ne plesniví pětašedesátiletí dědci, kteří mají například v tomto věku s mladou holkou tři malé děti. Trochu mi ta fotka připomíná Josefa a Ornellu Koktovi," nebrala si pohledná brunetka servítky.

"Samozřejmě každého věc, jak to v životě má, o to více mě zaráží, když někdo, kdo má máslo na hlavě, se naváží veřejně do mladé holky (Charlotty), kvůli váze a starému vzhledu, to už je opravdu debilita," dodala znechuceně bývalá přítelkyně Michala Štiky, která měla s Charlottou vždy přátelský vztah.

Charlotte je po zhubnutí kost a kůže

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky