Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměna Charlotte Štikové bere dech! Podvázaný žaludek popírá a dál hubne

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Zdroj: Profimedia
Charlotte Štiková

Charlotte Štiková neuvěřitelně zhubla. Kdysi baculatá blondýnka se svými kily navíc nic nedělala, ke změně ji donutily až zdravotní problémy. Do hubnutí se tak pořádně pustila a vyplatilo se, fanoušci z ní nyní šílí. 

Spor s matkou

Charlotte se na svém Instagramu často prezentovala tím, že navštěvuje posilovnu. Její matka, se kterou se nestýká, to ovšem sledujícím vyvracela. Do Charlotte nemilosrdně pálila s tím, že má podvázaný žaludek. "Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, když pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky někoho jiného na sítě," nebrala si Monika s dcerou servítky. Charlotte si z toho evidentně nic nedělala a pokračovala dál za svým snem mít hubenější postavu. Pořadu Život ve hvězdách prozradila, jak se jí nového těla podařilo dosáhnout. „Snažím se pětkrát týdně chodit cvičit. Bonusem jsou pro mě i denní procházky se psy. Začala jsem hubnout hlavně proto, že jsem měla zdravotní problémy. Při chůzi a někdy i při sezení mě začalo strašně bolet koleno.“

Staré rány

Spor Moniky a Charlotte trvá opravdu dlouho. Sestry Štikovy ani nebyly na svatbě Moniky, když si brala o čtyřiadvacet let mladšího hokejistu Petra Biniase. V minulosti se dokonce spekulovalo o tom, že Monika Štiková se údajně snažila svádět Charlottina teď už bývalého partnera Ivka. Zda se Monika s Ornellou a Charlotte někdy usmíří, ukáže jen čas. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky