Charlotta Štiková má již delší dobu problém s návykovými látkami a nyní na ni dokonce bylo podáno trestní oznámení kvůli krádeži.

Není tomu dávno, co se peroxidová blondýnka v rozhovoru pro Blesk přiznala k závislosti na drogách.

Následně se sestra Ornelly Koktové snažila za pomoci své mecenášky Moniky Zolotarev abstinovat.

„Charlottu jsem zaměstnala nejprve v květinářství, následně pak v mém masážním salonu v centru Prahy. Celou dobu bydlela u mě doma a dařilo se jí abstinovat,“ popsala Zolotarev s tím, že následně se Štiková rozhodla propagovat svou píseň, kterou kdysi nazpívala se Sámerem Issou a začala se chovat podezřele.

„Týden před odjezdem do Karlových Varů Charlotte zmizela na čtyři dny, během kterých se začala objevovat na fotkách se zpěvákem Martinem Kociánem (skupina Lunetic – pozn. red.), který je znám pro svoji závislost na tvrdých drogách,“ uvedla Monika Zolotarev pro již zmíněný web. Po návratu z výletu jí prý přišla Charlotte velice unavená a nejspíš pod vlivem návykových látek.

„Když se vrátila, byla velmi unavená a myslím si, že to bylo z užívání drog,“ tvrdí podnikatelka. Přesto se rozhodla dát ale své svěřenkyni další šanci a odjeli společně se Sámerem do Karlových Varů. Odtud měla Štiková utéct s neznámým mužem a mezitím vykrást pokladnu v pražském salonu.

„Charlotte se sebrala s tím, že za chvíli přijde, a nechala mě stát na baru. Poznala totiž nového muže a šla se s ním projít. Jenže se nevrátila ani po několika hodinách a zmizela i se všemi věcmi, které jsem jí napůjčovala u kamarádky návrhářky. Odjela do Prahy. Navíc druhý den šla do salonu, kdy ukradla kasu a taky moje oblečení,“ šokovala dnes již bývalá podporovatelka Charlotte.

„Proto jsem šla na policii a podala na ni trestní oznámení,“ doplnila Zolotarev.

Blesku pak informaci ohledně oznámení potvrdil policejní mluvčí mjr. Jan Daněk. „Oznámení kolegové na místním oddělení přijali v pátek a nyní se věcí budou zabývat pro podezření ze spáchání trestného činu krádež,“ sdělil příslušník.

Monika se mi mstí za pomluvy

Charlotte Štiková si ale obvinění své osoby nenechala líbit a Blesku poslala zprávu, kde všechny údajné fámy ohledně krádeže vyvrátila.

„Je mi to celé moc líto, bohužel se mi Monika Zolotarev touto cestou mstí za pomluvy, které proti ní rozjela má rodina. Pravda je taková, že jsem nic neukradla a věci, které jsem měla na festival zapůjčené, jsem už zaslala poštou paní návrhářce,“ sdělila Štiková svou verzi příběhu a vzkaz měla i pro svou sestru Ornellu Koktovou a matku Moniku Binias. „Pomluvy a lži, které o mně šíříte, vám oběma mají jen namastit kapsy! Obě o mně lžete! Nikdy mě nikdo nebil ani nikde nezamykal, jak tvrdíte. Má to jen zvednout sledovanost vašich pořadů. Mám toho dost, jste obě stejné,“ nebrala si s příbuznými servítky.

Ornellin manžel Josef Kokta se poté rozhodl své švagrové poslat vzkaz skrze sociální sítě. „Tak asi tak, drahá Šarloto: Ty tvoje vzkazy přes Blesk pro Ornellu jsou šílený. Ty sama víš, kolikrát ti už Orny chtěla pomoci a odvézt tě k nám, kde by ses dala dokupy. Naposled předminulou neděli, kdy si jí brečela do telefonu a všechno to, co řekla ve svém podcastu, měla od tebe. Takže si nic nevymyslela. Už sedala do auta, že pro tebe jede a ty voláš, že čekáš na nějakýho chlapa z Ostravy a že s ní k nám nepojedeš. Nakonec jste celá partička odjela do Varů se předvést mediím. Pak Ornelle voláš z Varů, aby ti poslala peníze na účet nějakýho chlapa a když ona odmítla, tak si jí řekla: 'Vyliž si p**el'... To je šílený. Nemyslíš? A teď budeš přes novináře posílat vzkaz Ornelle, ať na tobě nevydělává? Na tobě ona nevydělala ani zlámanou grešli,“ zastal se se Kokta Ornelly.