První společná dcera Karla Gotta s Ivanou, v té době ještě Macháčkovou, se narodila v neděli 30. dubna 2006. Holčička dostala vznešené jméno Charlotte Ella a od začátku budila obrovskou pozornost médií. Známý zpěvák už sice měl dvě dcery z nahodilých románků, tentokrát to ale bylo jiné v tom, že se nejznámější starý mládenec konečně rozhodl usadit a stal se starostlivým otcem.

Jedna z prvních a vůbec nejslavnějších fotek novorozené Charlottky pochází z chvíle, kdy si ji slavní rodiče odváželi z porodnice domů, do vily na Bertramku. Tehdy poprvé zapózovali s dceruškou před fotografy a bylo jasné, že o další snímky malé princezny bude i v budoucnu obrovský zájem.

Kdykoliv pak Ivana Gottová vyrazila s Charlotte do společnosti, plnily společně titulky všech bulvárních plátků a rozkošná holčička se stala miláčkem veřejnosti. Po narození dcery byla další velkou událostí v životě Karla Gotta jeho první svatba, která se konala 7. 1. 2008 v 16:30 hod v Las Vegas a samozřejmě na ní nemohla chybět ani Charlotte, které v té době bylo sotva rok a půl. Z obřadu vznikly další krásné momentky, na nichž je v roli rozkošné družičky. Brzy se ukázalo, že kromě toho, že je Charlottka velice hezká, zdědila po tatínkovi talent.

Než Gott zemřel, šla z role do role

Charlotte Gottová už jako malá zazářila hned v několika muzikálech - první roli získala v představení Mata Hari v Divadle Broadway, které mělo premiéru v roce 2013. Bylo jí tedy pouhých sedm let. O rok později se pak postavila na jeviště po boku Moniky Absolonové v muzikálu Antoinetta - královna Francie. Menší roli tam získala i její mladší sestra Nelly Sofie, která v přestrojení za chlapce přeběhla jeviště.

Následovala první role Charlotte ve filmu. Společně se svým tatínkem Karlem Gottem si v necelých deseti letech zahrála ve filmu Decibely lásky s písničkami Michala Davida. Gottová se mimo jiné věnovala také dabingu a to především v letech 2016 a 2017. Namluvila do českého znění například herečku Oonu Laurenceovou ve filmu Bojovník či filmovou dceru Hugha Jackmana Austyn Johnsonovou v Největším showmanovi.

V roce 2016 se Charlotte Ella zhostila velmi důležitého úkolu. Karel Gott nemohl kvůli zdravotním komplikacím dorazit na předávání Slavíků a ona musela převzít sošku za něj. "Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické, nebo se nechtějí ukazovat před kamerou. Tak tohle jsem opravdu nečekala," pobavila Charlotte celý sál.

Další filmovou roli dostaly obě dcery Gotta v pohádce Když draka bolí hlava a Charlotte se také zhostila zpěvu titulní písně. V roce 2019 pak starší z děvčat s tatínkem nazpívala duet Srdce nehasnou, který má na Youtube téměř osmdesát milionů zhlédnutí. Po smrti Gotta se Ivana Gottová s dcerami stáhla do ústraní a fanoušci s napětím očekávali, jak to bude dál s kariérou Charlotte. Ta nezklamala a na vzpomínkovém koncertu pro svého otce předvedla zcela dokonalou show. Nezbývá než vyčkat, zda mladá kráska se svým talentem naloží a bude v hudební kariéře pokračovat, nebo se vydá jinou cestou. Jak šel čas s prvorozenou dcerou manželů Gottových se můžete podívat v naší galerii.

Z Charlotte Gottové vyrostla půvabná slečna

Související články