Charlotte Gottová je jednou z mladších dcer zesnulého zpěváka Karla Gotta. Na rozdíl od svých nevlastních sester Dominiky a Lucie ale zdědila Charlotte po otci hudební talent, což ukázala ve společném duetu s Gottem Srdce nehasnou.

Píseň má dnes neuvěřitelných 78 milionů zhlédnutí a čísla stále rostou. Ačkoliv byla v době natáčení Gottová ještě malá holčička, její pěvecké kvality už tehdy oslnily stovky tisíc posluchačů.

Své zlaté hrdlo pak naposledy předvedla v narvané O2 areně během vzpomínkového koncertu na Karla Gotta, kde sklidila masivní aplaus za společnou skladbu s Darou Rolins. Fanoušci proto přirozeně očekávají, zda a jak se bude kariéra sedmnáctileté slečny vyvíjet.

K hudbě nemá vztah jako táta

Tlak na Charlotte i Nelly Gottovy je obrovský. Příznivci Karla Gotta jsou totiž plní očekávání a doufají, že alespoň jedna z dcer půjde v jeho šlépějích. To ovšem může mít na obě dívky neblahý vliv vzhledem k jejich hudební kariéře.

"Charlotte hudbu miluje, ale nemá k ní takový vztah jako její táta. Nejspíš je to tím, že se od ní čekají velké věci jako od tatínka, zkrátka je pod tíhou očekávání," prozradil zdroj z blízkého okolí Gottovy rodiny webu Extra.

"Právě kvůli jejich jménu jsou na ně kladeny mnohem větší nároky než na někoho, kdo se vypracovává od nuly a nikdo ho nezná," dodal informátor s tím, že Charlotte zdědila po otci také pokorný přístup k životu. Necháme se tedy překvapit, zda se nakonec rozhodne sedmnáctiletá kráska svůj potenciál využít nebo se vydá jinou cestou.

Charlotte Gottová by mohla být skvělou nástupkyní svého otce

Související články