Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nechutný podvod s Instagramem? Kdo zneužil jméno Charlotte Gottové?

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: profimedia
Charlotte Gottová

Na Instagramu se na začátku roku objevil profil Charlotte Gottové. Dcera slavného zpěváka tam nahrála jednu svoji fotografii, podle všeho se ale mohlo jednat o podvodný účet.

Ivana Gottová se po smrti svého manžela Karla Gotta i s dcerami stáhla z očí veřejnosti a své soukromí si velice střeží.

Není divu, že účet Charlotte Gottové na Instagramu před pár měsíci vyvolal pořádný poprask. Dcera Karla Gotta během několika dní nasbírala přes 125 000 fanoušků. Nasbírat takové množství sledujících přitom trvá jiným uživatelům leckdy roky a většině lidí se to ani nepoštěstí.

O Charlotte je ale veliký zájem, před smrtí slavného otce s ním stihla nazpívat několik hitů, díky kterým se dostala do povědomí veřejnosti. Například skladba Srdce nehasnou má na YouTube přes 60 milionů zhlédnutí.

Rodina Gottových o účtu mlčí, šlo o podvod?

Že má Charlotte Gottová do českého showbyznysu dveře otevřené dokořán, je nad slunce jasné, a dokazuje to i množství fanoušků, které nasbíral její instagramový účet během krátké chvilky.

Je ale podivné, že se k existenci Charlottina účtu dodnes nevyjádřil nikdo z rodiny Gottových. 

Z profilu navíc zmizela jediná fotografie, na které byla dcera slavného zpěváka vyfocena. Není divu, že se začínají šířit spekulace, zda náhodou nešlo o podvodný účet a někdo na slavném jménu Karla Gotta a jeho rodiny nechtěl pouze nasbírat sledující.

Fanoušci z profilu Charlotte Gottové mizí po tisících

Od začátku existence profilu Charlotte Gottové se zde objevila pouze jedna její fotka, která byla ale nedávno z účtu odstraněna.

Po tomto začali fanoušci z profilu mizet rychlostí blesku, k dnešnímu dni už jich chybí dokonce několik tisíc.

Šlo opravdu o podvodníka, nebo se Charlotte rozhodla z internetového prostoru opět odejít? To vše nejspíš ukáže čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky