Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Gottová je celý táta, co všechno po Mistrovi zdědila?

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Gottová

Není žádným velkým tajemstvím, že Karel Gott si obrovsky rozuměl se svou dcerou Charlotte. Ta je mu ze všech jeho dětí také nejvíce podobná. Navíc po něm zdědila hudební nadání a zřejmě i kouzlo osobnosti. Přestože se sympatická slečna drží v ústraní, už teď má na sociální síti téměř sto dvacet tisíc sledujících.

I když Karel Gott určitě miloval všechny svoje dcery, s Charlotte ho pojilo neobyčejně pevné pouto. A protože se mladá dívka věnuje profesionálnímu zpěvu a roste do krásy, nikdo by se nemohl divit, kdyby jednou v pokračovala v rodinné tradici a zůstala v umělecké branži. Nakonec už teď má za sebou spoustu velkých úspěchů.

Muzikály i pohádky

Malé Charlottce bylo pár let, když se ukázalo, že má zlato v hrdle podobně jako její slavný tatínek. Talentovaná holčička proto na svém zpěvu zapracovala a brzy se objevila v představeních Mata Hari nebo Marie Antoinetta – královna Francie. Později s Karlem Gottem nazpívala úvodní písničky k pohádkám Anděl páně 2 a Když draka bolí hlava.

Vynikající zpěvačka

Pro Božského Káju bylo typické, že mohl udělat cokoli, a vždycky si získal pozornost svých příznivců. Vypadá to, že historie se do puntíku opakuje i s jeho dcerou Charlotte. Když se svým tátou nazpívala duet Srdce nehasnou, okamžitě všechny zaujala svým čistým a dojemným hlasem. Dneska má písnička na YouTube už přes 60 milionů shlédnutí.

Zbořila internet

Po smrti tatínka se Charlottka i s maminkou Ivanou a sestrou Nellinkou prakticky vůbec neobjevovala na veřejnosti. Jenže začátkem letošního roku si založila profil na sociální síti a doslova zbořila internet. Stačilo, aby sdílela jednu jedinou fotku a okamžitě ji začalo sledovat přes sto tisíc fanoušků. Přitom se pochlubila zdánlivě obyčejnou momentkou v džínách a hnědém svetříku. Později sice snímek smazala, ale i tak na něj její příznivci zkrátka nemohou zapomenout.

Ve filmu jako doma

I když se Karel Gott proslavil hlavně jako zpěvák, čas od času se objevil i ve filmu. Stačí vzpomenout snímky Hvězda padá vzhůru nebo Z pekla štěstí 2. Charlottka se přitom k filmu už také nachomýtla. Zahrála si v seriálu Škoda lásky nebo v muzikálu Decibely lásky. Kromě toho má za sebou několik dabérských zkušeností. Její hlas jsme mohli slyšet v Loganových parťácích, Největším showmanovi nebo ve filmu Rozpolcený.

Mistr by byl na svou dceru určitě hodný pyšný. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky