Letošní výsledky Českého slavíka spoustu televizních diváků překvapila. Na třetím místě skončila Monika Absolonová, která svou výhru nazvala zázrakem.

Po zveřejnění výsledkové listiny se ukázalo, že výsledek mezi první Ewou Farnou a druhou Lucií Bílou od sebe dělilo pouhých 300 hlasů.

Dokument pak také odhalil, že v pěvecké soutěži se na skvělé pozici umístila dcera Karla Gotta, Charlotte Ella. Ta přitom naposledy nazpívala duet se svým slavným tatínkem a od té doby se muzice nevěnuje. Fanoušci ji ale přesto poslali tolik hlasů, že skončila na sedmnácté příčce a porazila například Daru Rolins.

Fanoušci Charlotte milují

O příčku níž než Charlotte Ella Gottová se umístila Anna Julie Slováčková. Další na seznamu byla Marie Rottrová a Dara Rolins skončila až třiadvacátá. Přes její letitou kariéru pro ni hlasovalo skoro o dva tisíce méně lidí než pro Gottovu dceru.

Charlotte za sebou nechala takové pěvecké stálice jako Martu Kubišovou, Lenku Filipovou, Petru Janů, Marcelu Holanovou a další.

Od fanoušků je to jasný signál, že by rádi viděli od nadějné zpěvačky i další písně. Charlotte se ale po smrti otce zcela stáhla z očí veřejnosti a na akcích se objevuje pouze zřídka. Zda využije svou popularitu a rozjede si úspěšnou hudební kariéru, to ukáže až čas.

Související články