Graciela má v oboru magie letité zkušenosti a z karet čte s naprostou samozřejmostí. Pro Šíp se rozhodla předpovědět, jaká bude kariéra Charlotte Elly Gottové, která měla před smrtí tatínka velmi dobře našlápnutou kariéru.

„Vidím nový začátek. Momentálně truchlí a je uzavřená. Nedává to najevo. Hodně jí chybí tatínek,“ říká Graciela. Podle ní je ale jasné, že se zpěvu bude věnovat. „Rozhoduje se. Bude se k tomu během života vracet, takže já říkám ano. Na sto procent. Ukazuje se mi kartách společnost, setkání a nečekaná radost,“ pokračuje.

Charlotte Ella Gottová je podle vědmy momentálně uzavřená

Tvrdí, že její otec by byl moc rád. „I Karel Gott by to po ní chtěl. Charlottka tu má boží oko. Bude následovat tatínka. První karta je požehnání, takže ať bude dělat, co bude dělat, ve všech směrech má otevřenou cestu,“ myslí si známá kartářka.

„Ve zpěvu bude úspěšná. Bude se pohybovat v bohaté společnosti, ale bude na sobě muset pracovat,“ dodává. To Charlottka jistě už dělá. Praxi ve zpěvu už také má. Už v minulosti s tatínkem nazpívala titulní písně k pohádkám Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Účinkovala také v muzikálech Mata Hari nebo Antoinetta.

Má velký pěvecký talent

„Na Charlottce je poznat, že zpívá velmi ráda a v projevu je hotová zpěvačka. Nemá žádné problémy, přijde, dobře se připraví a odzpívá to,“ řekl za svého života Gott webu idnes.cz.

Na sklonku jeho života s tatínkem nazpívala duet Srdce nehasnou, který dojal nejednoho posluchače. Karel moc dobře věděl, že už pomalu odchází z tohoto světa a právě o tom píseň pojednává. Stačí jeden poslech a člověk slzí.

Karel Gott své dcery miloval

„Vím, že Charlottka měla respekt k textu písně. Věděla, o čem zpívá, a nebylo to pro ni lehké. Občas jsme ji museli všichni povzbudit, že je to jen píseň. Je to citlivá slečna. Povzbuzovali jsme ji, aby třeba zkusila více verzí. Bylo pro ni přitom z pochopitelných důvodů těžké zpívat zrovna takovou píseň dokola, což je ve studiu třeba,“ prozradil producent písně Lukáš Chromek webu eXtra.cz.

Charlotte Ella Gottová se na pódiu nestydí

Chválí ji i Michal David. „Charlottka je velice nadaná dívka s velkým potenciálem stát se skvělou zpěvačkou. Má k tomu všech 5P, takže bude záležet jen na ní, jak se svým talentem naloží,“ řekl pro týdeník 5plus2 zpěvák.

Kromě zpěvu má i zkušenosti s dabingem. Dabovala například Farrah Mackenzie ve filmu Loganovi parťáci a propůjčila také hlas Ooně Lawrence ve snímku Bojovník. Charlottka je prostě všestranně talentovaná a je jen na ní, jakým směrem se vydá.