Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Gottová jde ve stopách otce, čeká ji rovnou velká scéna

Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Ella Gottová

Charlotte Gottová je ještě mladá slečna a proto přirozeně tápe, jakým směrem se do budoucna vydat. Všichni jí ale od mala věští velkou pěveckou kariéru a vypadá to, že se to nejspíš malé zpěvačce skutečně podaří.

Karel Gott se malé Charlotte od malička věnoval a snažil se jí předat něco ze svého pěveckého talentu a to se mu skutečně podařilo.

Charlotte se objevuje už od útlých let v muzikálech a vrcholem její kariéry je zatím rozhodně duet Srdce nehasnou, který stihla nahrát se svým otcem pouze pár měsíců před jeho smrtí.

Dojemná píseň s velmi hlubokým textem se přes noc stala hitem a dnes má miliony shlédnutí. Charlotte navíc evidentně hodlá ve zpěvu pokračovat a chystá se na své první vystoupení, které bude přes tisíci diváků.

Charlotte zdědila po otci velké nadání

Ivana Gottová z logických důvodů po smrti svého manžela Karla Gotta sebe i dcery Charlotte a Nelly drží raději v ústraní a dál od médií. To ale neznamená, že akční vdova nic nedělá.

Tento rok by se měli fanoušci slavného zpěváka dočkat jeho autobiografie, filmovém dokumentu a také obřího koncertu v O2 aréně. Všechny tyto památkové projekty má na starosti právě Ivana Gottová.

Ačkoliv si Gottová ještě nedávno příliš nepřála, aby její starší dcera Charlotte vstupovala v tak mladém věku do světa showbyznysu, nakonec přeci jen povolila. A výsledkem bude, že si Charllotka zazpívá před vyprodanou halou.

Karel Gott by si jistě přál, aby jeho dcery pokračovaly v jeho odkazu

O vzpomínkový koncert na Karla Gotta, který se má konat letos v prosinci v O2 aréně, je od začátku obrovský zájem a lístky jsou už nyní, mnoho měsíců před samotnou akcí, vyprodané.

A jednou z umělkyní, bude dle serveru Blesk.cz samotná Charlotte Gottová. Z této informace jsou fanoušci zesnulého Zlatého Slavíka naprosto nadšení.

Pro Charlotte je to navíc obrovská příležitost, jak pokračovat ve své nakročené kariéře. Michal David již vloni tvrdil, že z mladé Gottové bude velká hvězda. Zda se následně chytne příležitosti a dosáhne podobných úspěchů, jako její tatínek, na to si budeme muset ještě chvilku počkat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky