Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První dětská láska? Charlotte Ella Gottová od toho utíká

Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Ella Gottová

Charlotte Ella je třetí dcerou Karla Gotta. Mistr v ní viděl velký potenciál a věřil, že se vydá v jeho stopách. 

Budoucnost 

Charlotte Ella je čtrnáctiletá dívka, která má život před sebou. Karty stojí na její straně. „Je velmi mladá. V kartách vidíme, že měla potkat dva chlapce. Jednoho zavrhla, s druhým si píše. Je to dětská láska, platonická. Ona od toho sama utíká a jen tak si hraje." Pravdou je, že taková dívka to snad ani vážně brát nemůže a jistě ani nechce. Nedávno ji zasáhla smrt tatínka, Karel Gott (†80) pro ni mnoho znamenal, a tak má v hlavě plno otazníků. Její myšlenky se vztahů týkají minimálně. Spíš než kluci ji zajímá její největší koníček – hudba.

„Vidíme nový začátek. Momentálně truchlí a je uzavřená. Nedává to najevo. Hodně jí chybí tatínek." Právě ten by ocenil ze všech nejvíc, kdyby se vydala v jeho stopách. Sám se nechal několikrát slyšet, že v ní vidí hotovou zpěvačku, která dosáhne velkých úspěchů. Nechtěl své dceři nadržovat, Gott uměl být kritický. 

Korunu všemu nasazuje sám Michal David (60). „Charlottka je velice nadaná dívka s velkým potenciálem stát se hvězdou. Má k tomu všech 5P, takže bude záležet jen na ní, jak se svým talentem naloží."

Charlottka má ve zpěvu velkou praxi. Už jako malá s tatínkem nazpívala titulní písně k pohádkám Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Účinkovala také v muzikálech Mata Hari a Antoinetta. Zpěv ji baví a má dobrý projev. Dbá na přípravu a netrpí velkou trémou. 

Srdce nehasnou 

Krátce před svou smrtí s ní Gott nazpíval píseň Srdce nehasnou, ke které natočili dojemný klip. Mistr věděl, že boj s nemocí prohrává, a tak na něj má Charlotte hezkou vzpomínku. Jen málokomu píseň nevehnala slzy do očí.

„Vím, že Charlottka měla respekt k textu písně. Věděla, o čem zpívá, a nebylo to pro ni lehké. Občas jsme ji museli všichni povzbudit, že je to jen píseň. Je to citlivá slečna. Nabízeli jsme jí, aby zkusila více verzí. Bylo pro ni přitom z pochopitelných důvodů těžké zpívat zrovna takovou píseň dokola, což je ve studiu třeba,“ prozradil producent písně Lukáš Chromek.

Richard Krajčo (43) napsal ve spolupráci s Petrem Harazimem krásnou a dojemnou píseň, která nezevšední. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky