Málokdo dnes tuší, co dělají Charlotte Ella Gottová a Nelly Gottová, dcery Karla Gotta, jejichž soukromí vdova Ivana hlídá jako ostříž. Tak pečlivě a úspěšně, že dospívající slečny celé měsíce nikdo neviděl.

Karel Gott byl na své krásné dcery právem pyšný a dokud žil, dělaly mu pravidelně doprovod na společenských akcích.

Fanoušky zlatého slavíka proto zajímalo, jak Charlotte a Nelly vypadají, což alespoň u prvně jmenované konečně mohou zjistit. Starší ze sester se totiž premiérově ukázala na sociální síti a během pár hodin nasbírala desetitisíce sledujících.

Charlotte Gottovou od pohřbu Karla Gotta nikdo neviděl. O zpěvákovy profily na sociálních sítích se začala starat vdova Ivana a své dcery před mediální pozorností doteď chránila.

Charlotte ale dlouhou pauzu konečně prolomila a ukázala se fanouškům. Za 16 měsíců, co se stáhla z očí veřejnosti, dospěla v krásnou slečnu.

Postava modelky, dokonalé pózy a retro džíny s crop topem… Charlotte svým vzhledem všem vyrazila dech. A také ukázala, že dodržuje nošení roušky, s níž se pro fanoušky také zvěčnila.

Karel Gott by jistě byl na svou krásnou dceru hrdý. Charlotte už jako malou vedl směrem k showbyznysu a zdá se, že tam má mladá kráska skutečně dveře dokořán.

Její Instagram, kde má jediný příspěvek a pouze pár fotografií, nasbíral za jediný den neuvěřitelných 84 tisíc sledujících a číslo stále roste.

Oficiální profil Karel Gott agency má přitom sotva polovinu. Ivana Gottová totiž musela po smrti svého manžela založit nový účet. Starý, kde bylo téměř 180 tisíc sledujících, byl zablokován.

Teď je tu ovšem Charlottin účet, který strhl veškerou pozornost. Zbývá proto jen jedna otázka: kdy Charlotte potěší fanoušky a přidá další příspěvek?