Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte Gottová o sobě opět dává vědět: Novou fotkou vyrazila fanouškům dech

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Gottová

S přehledem by mohla být okamžitě úspěšnou influencerkou, Charlotte Ella Gottová se ale spíše drží v ústraní. Přestože má na svém Instagramu bezmála 150 tisíc sledujících, příspěvky zveřejňuje velmi sporadicky, a tak její profil takřka zeje prázdnotou. O to více si ale její obdivovatelé cení každé fotky, kterou dcera Karla Gotta zveřejní. A před pár dny jim patnáctiletá Charlotta po dlouhé době opět udělala radost. 

Vdova Ivana Gottová se na veřejnosti objevuje jen velmi výjimečně. A stejně tak i její dcery Charlotte a Nelly. Fanoušci Karla Gotta tak prakticky nemají možnost sledovat, jak se děti jejich idola mění. Když se před lety objevil na sociální síti Instagram profil starší z dcer, Charlotte, lidé měli naději, že jim nadaná kráska nabídne pohled do svého života a oni tak budou rodině Gottových blíž. Jenže to se úplně neděje. Přestože Charlotte na Instagramu vystupuje již poměrně dlouho, příspěvky rozhodně velmi šetří. 

Pár fotek

Charlotte měla dlouhou dobu na svém profilu jen jednu jedinou fotografii, kterou ale po čase smazala. Pořádně prohlédnout si pak fanoušci Karla Gotta mohli jeho dospívající dceru až na podzim loňského roku, kdy Charlotte a její mladší sestra Nelly doprovodily maminku na premiéru veleočekávaného snímku Karel.

V prosinci pak Charlotte zveřejnila po nekonečně dlouhé době sérii tří fotografií z Paříže, kam se podle všeho vydala s maminkou a se sestrou oslavit Vánoce. Od té doby bylo zase několik týdnů ticho. To se ale před pár dny změnilo. 

Nové fotky

A nyní na svou krásu Charlotte opět upozornila další sérií snímků z hor, které na Instagramu publikovala. Mnozí se shodují, že na fotkách Charlotte vypadá jako modelka. A nutno jim dát za pravdu. K příspěvku Charlotte připojila jen prosté bílé srdce. Žádný text. A jak je u ní zvykem, dokonce vypla možnost přidávat komentáře.

Je tedy vidět, že přestože čas od času ráda zveřejní nějaký snímek ze svého života, stále je pro ni její soukromí naprosto posvátné. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky