Charlotte Ella Gottová je dcera Karla Gotta a Ivany Gottové. Narodila se 30. dubna 2006 v Praze ve znamení Býka a letos oslaví už 15. narozeniny. Jaká je dívka podle znamení zvěrokruhu? Platí na ni vlastnosti, které hvězdy přisoudily Býkovi?

Lidé, kteří se narodili ve znamení Býka, by se měli pyšnit klidnou a trpělivou povahou. Jsou také velmi citliví a esteticky zaměření. Umí si užívat krás života, ale spíše o samotě. Nejsou rádi středem pozornosti a od ostatních lidí si udržují odstup.

Konzervativní v módě, stylu i vkusu

Býci jsou velmi konzervativní, i co se týká módy. Volí klasické a střízlivé oblečení a ani u nich doma byste na žádné designové výstřelky nenarazili. Potřebují mít prostě pocit jistoty, bezpečí a stability, což jim právě klasické bydlení poskytuje.

Možná by se mohlo zdát, že jsou to lidé sobečtí, ale není to tak. Prostě jsou jen nenároční a nepotřebují ke spokojenému životu společnost. Důležitá je pro ně hlavně rodina a zázemí. Pro své blízké by položili život. Také jsou velmi slušní a uctiví ke starším a snaží se jim pomáhat. Senioři jsou pro ně studnicí moudrosti.

V aktivitách, škole i práci jsou Býci přesní a spolehliví. Vědí, co znamená splnit si povinnost a být precizní. Četba a vzdělání jsou pro ně rozhodně důležitější a zábavnější než například sport nebo jiné požitky.

Teď máme na mysli třeba alkohol, drogy a nezdravé jídlo. Tyhle neřesti nejsou nic pro ně. Jedí, aby žili, a ne protože by to pro ně byla rozkoš. Ani sport není nic pro ně. Maximálně zajdou na procházku, ale žádné velké sportovní výkony od nich nečekejte. Adrenalin je pro ně něco naprosto nepředstavitelného. Vždy jednají rozvážně.

Ve stejném znamení jako Freud či Dáda Patrasová

Ve stejném znamení jako Charlotte Ella Gottová se narodily nejrůznější světově známé i historické osobnosti. Můžeme jmenovat například Marii Terezii, Adolfa Hitlera, Dádu Patrasovou, Sigmunda Freuda nebo Michelle Pfeiffer či Barbaru Streisand.

Jaká asi bude dcera Karla Gotta, až vyroste? Bude se živit zpěvem, nebo se stane třeba lékařkou? Na to si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, ale jedno je jisté, díky jejímu slavnému příjmení se to zcela jistě dozvíme.