Hvězda komedií Dva a půl chlapa nebo Žhavé výstřely, Charlie Sheen, patřil mezi nejoblíbenější hollywoodské herce. Před lety byl známý především jako svůdník, který nenechal žádnou sukni na pokoji a večírky, alkohol či drogy mu nebyly cizí. Díky nespoutanému životnímu stylu byl však vyhozen z několika televizních projektů a producenti či tvůrci o něj ztráceli postupně zájem.

Nakonec se Sheen přiznal, že se nakazil virem HIV a v podstatě se ztratil z očí veřejnosti.

"Jsem tu, abych potvrdil, že jsem HIV pozitivní,“ řekl v Today show televize NBC v rozhovoru s Mattem Lauerem. „Musel jsem zastavit tu vlnu povídaček a polopravd o tom, jak ohrožuji zdraví lidí, protože nic není pravdě vzdálenější,“ pokračoval. Jistí lidé, kterým věřil, ho totiž začali vydírat, tak musel jít s pravdou ven. „Věřil jsem jistým lidem, pustil jsem si je hodně blízko a myslel jsem si, že mi pomohou, ale oni mě zradili. Mým cílem je tohle všechno zastavit, a teď se cítím, jako bych se dostal z vězení.“

Před lety vyděsil své fanoušky

Ve společnosti se pak objevil až roku 2019, kdy své fanoušky vyděsil, protože ho téměř nepoznali. Byl hubený, bledý a vypadal velmi vyhasle. Vypadalo to, že jeho stav se bude už jen zhoršovat, proto velmi mile překvapil, když se na konci května letošního roku objevil na promítání v autokině a vypadal naprosto skvěle.

Jak Charlie Sheen prozradil, od roku 2017 nepije, nebere drogy a stará se o sebe. Nutno podotknout, že je to na něm opravdu znát. Herec, který se vlastním jménem jmenuje Carlos Irwin Estévez, se přišel podívat na promítání filmu První liga z roku 1989. Šlo však především o charitativní akci, kterou pořádal baseballista Ryan Braun se svou nadací pro lidi, které potkala nějaká živelná katastrofa.

Před několika měsíci se ukázal na veřejnosti

Herec působil dojmem, že přibral pár kilo, tváře neměl tolik propadlé, pleť pobledlou a navíc se usmíval na všechny strany. Všichni přítomní z něj měli dobrý pocit. Aby také ne, když šlo oproti roku 2019 o takovou změnu v jeho vizáži.

Hercovou postelí prý prošlo více než 5000 žen, ale protože se nebál experimentů, jistě i mužů, prostitutek či transsexuálek. Měl několikeré potyčky se zákonem a mnohokrát skončil i před soudem. Dokonce se říkalo, že postřelil svou manželku Kelly Preston či sexuálně zneužil nezletilého chlapce. Tenkrát šlo o začínajícího herce Coreyho Haima, se kterým se objevil ve filmu Lucas.

Držme tedy napravenému záletníkovi palce, ať mu zdraví co nejdéle slouží a ať vydrží sekat dobrotu, protože mu to evidentně velmi prospívá.

Související články