Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charismatický Kanyza: Zachrání Ordinaci?

Zdroj: Profimedia.cz

Seriál Ordinace v růžové zahradě jde do finále, na obrazovky se vrátí až koncem prázdnin. Okoukané postavy se loučí a nastoupí nové.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Nyní probereme změny v úspěšném televizním seriálu.

Ordinace v růžové zahradě: Po pauze všechno jinak

V září to bude pět let, kdy seriál Ordinace v růžové zahradě odstartoval. Během té doby se v něm vystřídala řada postav. Možná už bychom i těžko dávali dohromady, kdo tu všechno vlastně hrál. S lednovým příchodem nové producentky Lenky Hornové do řad Ordinace zafoukal pořádný vítr – z obrazovky postupně zmizí ústřední postavy. Danu Morávkovou, která nastoupila vloni jako ředitelka nemocnice Zdena Tichá, dnes nahradí byznysmen Viktor Hofman (J. Kanyza), Jana Šťastného alias dr. Fryntu brzy vystřídá nový primář Jan Čenský. Zmizí i už poněkud unylý pár dr. Pusenský v podání Milana Bahula a doktorka Barnová, kterou hraje Bára Munzarová. Dokonce ani divačkami oblíbený Oskar Všetečka v podání Martina Písaříka prý nebude vyhazovu ušetřen, mladé divačky bude místo něj (a zemřelého Šambery – Petra Konáše) k obrazovkám lákat herec Filip Tomsa jako zdravotník Filip Vajner! V Ordinaci tak skoro nezůstane kámen na kameni...

Kanyza Kanyza Zdroj: Mirek Vostrý, Televize PRIMA

Návrat přitažlivého Kanyzy

O tom, že seriál potřeboval pořádnou změnu, rozhodně není pochyb. Od drsňáka Viktora Hofmana i od jeho charismatického představitele Jana Kanyzy si štáb slibuje hodně. Ředitel Hofman svým nekompromisním přístupem přinese do děje spoustu zvratů, navíc bude svádět kdekoho, včetně velmi oblíbené Běly Valšíkové (Zlata Adamovská), která tak konečně po čase dostane větší prostor. Herec Jan Kanyza, jenž býval svého času velkým idolem filmových i televizních divaček, se objeví na obrazovce po delší pauze. „Oba“ by tedy mohli seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který poslední dobou spíše skomíral, vrátit šmrnc. Přiznám se, že jsem na to docela zvědavá... A co si o vstupu Jana Kanyzy do Ordinace myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hádanka

Hádanka 4: Kdo je na fotografii?

Připravili jsme pro vás opět malou zábavnou kratochvíli. Není to soutěž o žádné ceny, jen testík vaší fantazie, případně paměti.

Akční letáky