Anketa Český slavík tento rok začne velkolepou show. "Kreativní producent a režisér Pepe Majeský mi zavolal, že by chtěl složit písničku ve stylu Tony Awards, a já si uvědomil, že by mě to bavilo. Úvod do každého přímého přenosu je zásadní," prozradil autor úvodní písničky Ondřej Brzobohatý.

"Rozhodli jsme se konečně začínat opravdu ve velkém stylu. Natočili jsme klip, který by se měl prolnout do Fóra Karlín," doplnil moderátor Ondřej Sokol. "Úkolem této úvodní písně je rozplakat všechny interprety české populární hudby, kteří budou v sobotu v sále. Myslím, že se nám to povede," nechal se slyšet Aleš Háma.

Na galavečeru vystoupí hvězdy české pop music jako Ewa Farna, Marek Ztracený, Mirai, Olympic, Jiří Korn, Dara Rolins, Vojtěch Dyk, Lucie s Filharmonií Hradec Králové, Vojtaano & Fast Food Orchestra, Monika Absolonová a mnoho dalších. Na předávání cen se ale bezesporu nejvíce připravuje moderátorské duo Sokol a Háma a svými videi baví fanoušky na sociální síti.

Vtipná videa plní Instagram

"Jsme blbli, no, dělali jsme si hezký odpoledne a učili jsme se texty do slavíka, viď. A točili jsme opening," ozvali se fanouškům Ondřej Sokol a Aleš Háma ve vtipných trenýrkách z vany plné bublinek a barevných konfet.

Moderátoři předtáčeli vtipné scénky určené na sobotní galavečer, aby nalákali diváky na sledování živé show. Kolegové si vyzkoušeli mimo jiné focení ve vojenských uniformách nebo retro teplákovkách z devadesátých let.

Co vtipálci nakonec vymyslí a čím ještě pobaví přítomné hosty i televizní diváky, se dozvíte již tuto sobotu 12. listopadu od 20:20 na TV Nova.

Háma a Sokol se předávání slavíků nemohou dočkat