Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bujará party po Lvech: Polívka platil účet, Boková ukázala nového partnera

Hvězdy na afterparty
Hvězdy na afterparty
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia
Hvězdy na afterparty

Předávání cen Český lev je pro herce událostí roku. Více, než na samotný ceremoniál, se ale mnozí jistě těší na velkolepou afterparty, která se ovšem letos konala tak trochu jinak. Pořadatelé totiž v souvislosti s válkou na Ukrajině oficiální večírek zrušili. Známé osobnosti si ale poradily po svém a uspořádaly si svůj vlastní mejdan. 

K Českým lvům kromě honosného ceremoniálu bezesporu patří i následný večírek, kde všechny hvězdy mohou oslavit a zapít své úspěchy. Kvůli zuřící válce na Ukrajině se ale pořadatelé letos rozhodli udělat výjimku a oficiální afterparty z naprosto jasných důvodů zrušili. Herecké hvězdy ale vzaly situaci do svých rukou a večírek si uspořádaly samy. „Určitě všichni zajdeme na skleničku. Jsme s Vladimírem domluvení, že já platím pití ženským a on chlapům. Takže jsem na tom o dost líp,” nechal se slyšet v rozhovoru pro Blesk herec Bolek Polívka. 

Jenovéfa Boková a její nový partner

Jedním z těch, kdo se rozhodl vyrazit před půlnocí do víru noční Prahy, byla i herečka Jenovéfa Boková. Té dělal doprovod její partner. A Martin Složil to nebyl. O tom, že herečka s výhercem druhé řady show Robinsonův ostrov netvoří pár, se spekulovalo už před několika týdny, když Boková dorazila na premiéru svého nového snímku Mimořádná událost. 

Tam dorazila společně se záhadným sympaťákem, kterého dokonce představila svému tatínkovi. A po Složilovi nebylo vidu ani slechu. A ten samý sympaťák si nyní Jenovéfu Bokovou k sobě tiskl i v ulicích noční Prahy cestou z Rudolfina. Dvojice přitom nešetřila doteky a polibky. Je tedy jasné, že lásky herečky a Složila už je dávno pryč. 

Ztracená Křenková

Na večírek se vydal i herec Václav Neužil, který si odnesl cenu za svou roli ve snímku Zátopek. Doprovodem mu byla jeho manželka Lenka, která je sestrou herečky Eriky Stárkové. Nechyběli také Robert Mikluš se svou manželkou Klárou anebo třeba Zuzana Stivínová či Eliška Křenková. Právě poslední zmíněná ale působila podle Blesku poněkud ztraceně. Neustále prý někoho s telefonem v ruce vyhlížela, avšak její doprovod ne a ne přijít. Nakonec si ale všichni svůj večer jistě užili dosyta. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky