Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Do Talentu se vrací legenda: Pátrovič vtrhne na pódium rovnou s manažerem

Pátrovič/Česko Slovensko má talent
Pátrovič/Česko Slovensko má talent
Zdroj: TV Prima
Pátrovič/Česko Slovensko má talent

Další dávka pořádné porce talentů za účasti naší skvělé poroty ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátorů Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský se na vás chystá opět v pátek. Co přinese 13. díl? Že by zavítal nejlegendárnější zpěvák této soutěže – pan Pátrovič?

Odstartujeme s triem Krumlov boys. Jejich píseň určitě znáte. Čeká nás žonglování s diabolem. A tradičně si zazpíváme, včetně vlastní tvorby. Jak dopadnou sourozenci, kteří už mají bohaté zkušenosti z pěvecké soutěže? Budeme také pro radost Jarovi kouzlit, ale španělského kouzelníka jsme v Talentu ještě neměli!

Tento rok se přihlásilo kouzelníků relativně málo, ale v tomto dílu to bude jinak, a představí se dokonce další kouzelník ze Španělska! Věděli jste, že break dance se mění na breaking? Přivítáme také trio multiinstrumentálně nadaných hudebníků. Vrcholem večera bude návrat legendy Česko Slovensko má talent – pana Pátroviče. Překoná strach z koronaviru a představí novinku v podobě svého manažera.

Česko Slovensko má talent v pátek 26. listopadu ve 20.15 na Primě

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU