Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Letní svatby slavných: Která nevěsta uchvátila svými šaty nejvíc

Nejkrásnější nevěsty
Nejkrásnější nevěsty
Zdroj: Instagram
Nejkrásnější nevěsty

Někomu stačí skromná svatba na radnici, jiný potřebuje spoustu přátel a okázalé oslavy lásky. Jak to mají české a slovenské celebrity?

S příchodem léta se se svatbami každoročně roztrhne pytel. A životní sliby skládají ve velkém i celebrity - na zámku, v lese nebo v luxusním penzionu. Nevěsty jsou pod drobnohledem a dlouhé měsíce dopředu sní o těch nejpohádkovějších šatech, promýšlejí každý detail a ladí vše k dokonalosti. Komu se to letos povedlo a kdo zaváhal?

Petra Vraspírová a Roman Vojtek

Před pár lety oblíbený herec odešel od těhotné manželky. Doba, kdy by ho dav lynčoval, je dávno pryč a s dětmi i bývalou manželkou vztahy napravil. Po boku krásné herečky se znovu probudil k životu a nebyl důvod otálet se svatbou. V zámeckých prostorách vznikly pohádkové snímky. Sama Petra byla tou největší ozdobou a šaty demonstrovaly přesně to, co v ní její dnes už manžel hledal - krásu, mládí, přirozenost.

Petra Vraspírová se vdala za svého partnera. Vypadala jako z pohádky. Petra Vraspírová se vdala za svého partnera. Vypadala jako z pohádky. Zdroj: instagram

Patricie Solaříková a Tibor Pagáč

Schovanka nekonečného seriálu Ulice a milovnice zvířat Patricie Solaříková na pompu nikdy netrpěla. Svatba proběhla v přírodě a fotografie vznikaly v lese i v obilném poli. Krajkový vršek upoutal muže, bohatou sukni z tylu si oblíbili hlavně psí mazlíčci, kteří se v ní uvelebili a nechtěli se hnout.

Nikola Madunická a David Gránský

Renesanční umělec, herec, zpěvák, moderátor a v neposlední řadě dabér David Gránský si po dlouhých letech vzal svou partnerku Nikolu Madunickou. Neodolali kouzlu venkovních svateb a nevěsta stylu přizpůsobila šaty. Jeden jí vytýkal přílišnou ležérnost, druhý obdivoval téměř "vílí" vzhled. Víc než na šatech ale záleží na vzájemném porozumění a lásce, která z čerstvých novomanželů i po letech jen prýští.

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Nedosažitelná meta a starý mládenec, ze kterého charisma čiší na všechny strany, Jiří Langmajer našel před lety svou femme fatale. Adéla Gondíková mu učarovala a začátkem července prchli z festivalu v Karlových Varech, aby si řekli "ANO". Po manželství s Ondřejem Brouskem Gondíková na lásku nezanevřela a zkrotila českého lva salónů. Jen těžko soudit, jestli na svůj svérázný humor nebo perfektní figuru, kterou předvedla v šatech na tělo.

Další novomanžele si prohlédněte v galerii. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky