Tradiční Velikonoce

Mezi ty, kteří dodržují velikonoční tradice, rozhodně patří Nicol Leitgeb, ta se pochlubila na sociálních sítích záběry z velikonočních svátků. K fotografiím připsala komentář, který naznačoval, jak u nich svátky probíhaly. Jak už to tak bývá, bylo u nich opravdu veselo. “Mamí?” “No?” “Já bych tě chtěl ještě mlátit.” “Až zas za rok, Máťo. Už spinkej.” Tyhle český tradice, viď. Veselý Velikonoce všem. Teda veselej zbytek Velikonoc.”

Zcela tradiční velikonoční pondělí si užila i Veronika Žilková, ta s hromadou koledníků určitě zapomněla na své trápení s rozvodem. Do jejího domu zavítali kromě synů i další koledníci z okolí. Za zástupy mužů si nejspíše mohla sama, na sociálních sítích je pozvala k sobě domů s jasným vzkazem. „Hody hody doprovody! Vejce malovaná nemám, ale mám pro malé koledníky sladkosti a pro velké štamprdli.“

Moderátorka Zorka Hejdová se na sociálních sítích pochlubila videi a fotografiemi, na nichž barví vajíčka a také peče. „U nás klasicky Velikonoce na last minute. Ale nakonec i beran bude,“ slíbila sledujícím. Její pokus o tradiční Velikonoce se moc nepovedl, zpěvačka Martina Pártlová jí berana okomentovala slovy, proč peče na Velikonoce psa.

Velikonoce v cizině

Modelka Simona Krainová tráví u moře většinu času. Ani na Velikonoce neudělala výjimku a trávila je spolu s rodinou v Dominikánské republice. Na svém Instagramu se pochlubila velmi netradiční pomlázkou, svátky tak netrávila sice doma, ale českou tradici zcela dodržela.