Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Česká Miss 2011: máte svoji favoritku?

Česká Miss 2011: máte svoji favoritku?
Česká Miss 2011: máte svoji favoritku?
Zdroj: 3p3 Consulting
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Již tuto sobotu 19. března 2011 proběhne slavnostní finále prestižní soutěže krásy Česká Miss. Už máte vytipované vítězky?

Před velkým finále čeká dívky nabitý program, jehož součástí je i nácvik choreografie, zkoušky volných disciplín a mnoho dalšího. Zkoušku extravagantních modelů z dílen talentovaných českých návrhářu už mají za sebou. Přinášíme vám přehled všech 14  finalistek.

Jde o půvab i charisma

Dívka s číslem 1 Aneta Grabcová se narodila před 18 lety ve slovenské Skalici. V současné době studuje a žije v Hodoníně. Mezi její záliby patří tanec, lyžování, fitness, výcvik psa a relaxace v sauně. Jejím životním mottem je věta: Narodil ses jako originál, proto nezemři jako kopie.“ A proč by se měla stát právě ona Českou Miss? Prý je vše, jen ne obyčejná.

Dívka číslo 2 Adéla Svobodová žije v Jesenici u Prahy. Je jí 19 let a je studentkou střední školy cestovního ruchu. Mezi její koníčky patří modeling, kouzlení, studium jazyků, cestování, tanec a hudba. Její životní motto zní: „Zdraví, láska a štěstí“. Proč chce být Českou Miss? Je to pro ni další výzva v životě, při které může nasbírat spoustu nových zkušeností a pracovat na sobě.

Dívka číslo 1, Aneta Grabcová a číslo 2, Adéla Svobodová Dívka číslo 1, Aneta Grabcová a číslo 2, Adéla Svobodová Zdroj: 3p3 Consulting

Dívka číslo 3 se jmenuje Blanka Štramberská. Tato dvacetiletá studentka pochází z Ostravy. Ráda sportuje, cestuje, chodí do divadla a kina. A její životní motta? Jsou hned dvě: „Hluboký pád přivodí často největší štěstí“ a „Rány, které si člověk způsobí sám, se léčí těžce“. Proč se chce stát Českou Miss? Protože na ni bude rodina v čele s babičkou pyšná.

Finalistce s číslem 4 Šárce Cojocarové je 21 let a žije v obci Svobodné Heřmanice. Studuje a mezi její záliby patří četba, jízda autem, historie, vaření a cestování. Její motto je: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ Stát se Českou Miss je její dívčí sen, který jí umožní něčeho v životě dosáhnout.

Dívka číslo 3, Blanka Štramberská a číslo 4, Šárka Cojocarová Dívka číslo 3, Blanka Štramberská a číslo 4, Šárka Cojocarová Zdroj: 3p3 Consulting

Tereza Dobrová je finalistka s číslem 5, je jí 20 let a žije v Praze. V současné době studuje. Ve volném čase se ráda věnuje svým přátelům, wellness, módě a nakupování. Má ráda přírodu. Její motto je: „Nesni svůj život, žij svůj sen.“ Od vítězství v soutěži Česká Miss očekává profesní posun i větší množství pracovních nabídek.

Číslo 6 zastupuje Dominika Opplová. Je jí 20 let, bydlí v obci Lhotka a je studentkou Masarykovy Univerzity. Jejími koníčky jsou tanec, literatura, zpěv, pes Kiwi, hudba a výtvarné umění. Její životní motto: „Celý vesmír se spojí, aby uskutečnil to, co si opravdu přeješ a čemu opravdu věříš.“ Českou Miss chce být proto, aby mohla nadále dokazovat, že Miss a modelky jsou samostatné a inteligentní, nikoli hloupé.

Dívka číslo 5, Tereza Dobrová a číslo 6, Dominika Opplová Dívka číslo 5, Tereza Dobrová a číslo 6, Dominika Opplová Zdroj: 3p3 Consulting

Pomyslnou polovinu finalistek uzavírá s číslem 7 Barbora Zelená z Chrudimi. Je jí 20 let a je studentkou 3. Lékařské fakulty v oboru dentální hygienistka. Mezi její záliby patří sport, teraristika, jízda na kole a četba. Oblíbené životní motto zní: „Vyhrávat znamená nemít strach z porážky.“ Soutěž Česká Miss je pro ni výzvou něco dokázat, zažít, poznat nové lidi, svět i pracovní příležitosti.

Pod číslem 8 bude ve finále soutěžit Lucie Klukavá z Ostravy-Zábřehu. Je jí 18 let a studuje gymnázium. Ve volném čase se věnuje práci v příspěvkové organizaci. Ráda cestuje, čte, jí, věnuje se sportům, modelingu, tanci a tvůrčím aktivitám. Věta „Jen to, čeho se sami vzdáme, je teprve ztraceno“ představuje její motto. Případné vítězství by pro ni neznamenalo „pouhé“ nasazení si korunky, ale naprostou změnu života.

Dívka číslo 7, Barbora Zelená a číslo 8, Lucie Klukavá Dívka číslo 7, Barbora Zelená a číslo 8, Lucie Klukavá Zdroj: 3p3 Consulting

S číslem 9 se ve finále představí dvacetiletá Kristýna Ječmenová z Brna. Studuje a mezi její koníčky patří cestování, řízení auta, sport a nakupování. Jejím mottem je: „V životě můžete dosáhnout čehokoliv, máte-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout tento plán do konce. Vítězství v České Miss by pro ni bylo velmi cennou zkušeností, která by jí otevřela nové možnosti.

Dívka s číslem 10 Jitka Nováčková pochází z Českých Budějovic. Je jí 18 let a studuje. Miluje tanec, zpěv a hudbu obecně i outdoorové sporty. V poslední době si oblíbila jógu. Potrpí si i na dobré jídlo. A jaké je její motto? Když tě někdo srazí k zemi, tak se s úsměvem znovu zvedni. Od vítězství v České Miss očekává víc modelingových příležitostí a možnost efektivněji bojovat proti zvyšujícímu se počtu poruch příjmu potravy.

Dívka číslo 9, Kristýna Ječmenová  a číslo 10, Jitka Nováčková Dívka číslo 9, Kristýna Ječmenová a číslo 10, Jitka Nováčková Zdroj: 3p3 Consulting

Číslo 11 patří dvacetileté Sabině Drljevičové z Karlových Varů. V současné době se věnuje individuálnímu studiu jazyků. Jejími koníčky jsou divadlo, příroda, cestování, design a móda. Její motto je: „Život je o žití, ne o přežívání.“ Být Českou Miss by pro ni znamenalo dělat něco, co ji samotnou těší a zároveň prospívá potřebným.

Osmnáctiletá Tereza Zunová bude mít ve finále číslo 12. Je studentka a bydlí v Praze. Ráda se věnuje přátelům, rodině, zábavě, poznávání nových a příjemných lidí, hudbě a sportu. „Žijeme jen jednou,“ to je motto této dívky. Výhra v České Miss je její dívčí sen, který by jí přinesl práci v modelingu, poznávání nových lidí, získávání zkušeností a pracovních příležitostí.

Dívka číslo 11, Sabina Drljevičová a číslo 12, Tereza Zunová Dívka číslo 11, Sabina Drljevičová a číslo 12, Tereza Zunová Zdroj: 3p3 Consulting

Číslo 13 se může stát šťastným číslem pro osmnáctiletou Denisu Domanskou, studentku gymnázia z Koryčan. Jejími zálibami jsou cestování, sport, hra na klavír a folklor. Jejím mottem je známá filmová fráze: „Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš.“ Vítězství v České Miss by mohlo splnit její sny o cestování, pracovních příležitostech, osobní prestiži a poznávání zajímavých osobností.

Poslední finalistkou je s číslem 14 Andrea Kabická. Je jí 21 let, pochází z Prahy a studuje. Ve volném čase ráda sportuje, cestuje, vaří, sleduje filmy a adrenalinové sporty. V životě se neřídí žádným mottem, ale svým vědomím a svědomím. Výhrou v České Miss by si chtěla splnit svůj dlouholetý sen, zažít něco nového a zajímavého a poznat prostředí, do kterého by se jinak dostala jen stěží.

Dívka číslo 13, Denisa Domanská a číslo 14, Andrea Kabická Dívka číslo 13, Denisa Domanská a číslo 14, Andrea Kabická Zdroj: 3p3 Consulting

KAFE.cz zjistilo

Více o jednotlivých dívkách najdete na webu www.ceskamiss.cz nebo na profilu Česká Miss na Facebooku. Krátká videa všech finalistek České Miss 2011 jsou k vidění na www.youtube.com.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky