Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Česká Miss 2009, aneb Jak donášejí kamarádi

Zdroj: Profimedia.cz

Ještě to není ani čtrnáct dní, co jsme si zvolili Českou Miss 2009 a její dvě vicemiss. A už se objevují pikantní informace z jejich minulosti. Kdo je do bulváru posílá? Přece jejich kamarádi!

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Tak si dneska řekněme něco o nových Českých Miss.

Chceš být královna? Tak to ne!

O bulváru se říká, že je zlý, vlezlý, netaktní a bůhví co ještě. Ale co byste řekli na to, že už po zveřejnění jmen finalistek České Miss se začnou ozývat lidé z jejich okolí, kteří na ně chtějí něco napráskat? Aniž by věděli, že ta která dívka vůbec něco vyhraje! O letošní vítězce Ivetě Lutovské už například všichni od kamaráda z její rodné Třeboně dopředu věděli, že se živila jako hosteska na diskotékách, kde se prý promenovala v sexy oblečcích. Do toho někdo rozeslal do redakcí Ivetiny fotky z přehlídky spodního prádla, kde byla vidět její prsa. Stejně se samozřejmě činili i „kámoši“ dalších dívek…

Iveta Lutovská, Česká Miss

Nedělejte se lepší!

Iveta Lutovská měla vlastně smůlu, že vyhrála. Zatímco u ostatních byly pikantní informace po finále celkem bezcenné, u ní samozřejmě nakonec vylezly na světlo. A zatím zdaleka ne všechny! Na druhou stranu by Iveta (a to platí pro všechny budoucí missky) ze sebe neměla dělat světici. Její povídačky o tom, jak nikdy neukázala a také nikdy neukáže ani kousíček svého těla, jsou přece legrační. Kdo se nechce ukazovat, nemůže pracovat jako modelka. Tělo ukazují i Eva Herzigová, Hana Soukupová a další hvězdy modelingu. Je to jejich práce! Stejně jako je prací bulvárních novinářů zveřejňovat pikantní informace, které čtenáře zajímají. Prostě dělat se lepšími, než jsme, se nevyplácí. Nikomu!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky