Čenský ve svém věku vypadá perfektně. Bravurní kondici mu dodává právě pravidelné sportování. Aktivní styl života k oblíbenému doktorovi z Ordinace v růžové zahradě zkrátka patří.

Láska ke sportu

Herec a moderátor hraje rád tenis, golf a holduje taktéž i zimním sportům jako jsou lyže nebo snowboard. V rozhovoru pro Vlastu se svěřil s tím, že si bude muset dát chvíli od sportování pauzu. „Letos jsem to přehnal na horách. Blbnul jsem na sněhu na lyžích a prkně. Řeknu vám, že stáří je ponižující," rozpovídal se jednašedesátiletý starý herec o nástrahách stárnutí.

Práce na prvním místě

Po náročném zákroku nějakou extra dlouhou regeneraci neplánuje. „Lázně si nechám na to, až mi někdy budou měnit kyčle," dodal s humorem. I když se v seriálu Ordinace v růžové zahradě objevuje už jen velmi zřídka, pracovní závazky stále má. Pro televizi Nova uvádí Víkendovou Snídani s Novou po boku herecké kolegyně Dany Morávkové. Seriáloví manželé moderují oblíbený pořad jednou za tři týdny. Čenský věří tomu, že moderaci zvládne i o berlích. Když bude nejhůř, posadí se na sedačku.

Zdroj: Youtube

Související články