Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

CELULITIDA: Máte mindrák? Tak se podívejte na tyhle CELEBRITY...

CELULITIDA: Neřešte ji, mají ji všechny! I ty, do kterých byste to neřekli!
CELULITIDA: Neřešte ji, mají ji všechny! I ty, do kterých byste to neřekli!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Skoro to vypadá, že prstem na celulitidu ukazují kosmetické firmy a jim podobné, aby vydělaly na "zázračných" přípravcích, které se chvástají, že celulitidy zbaví každého. Není to samozřejmě pravda! Boj s celulitidou je mnohem složitější a navíc nikdy není zaručeno vítězství. Musí se spojit pitný režim, vyvážená strava, pravidelný sport, ruční lymfatické masáže, dobré geny a případně jako třešinka na dortu i nějaká ta kosmetika pro dobrý pocit.

Své by o tom mohly vyprávět celebrity, které mají jistě jiné možnosti než normální smrtelnice, přesto jejich těla "zdobí" celulitida a leckdy i v pokročilém stádiu. Co s tím? Ideální by asi bylo se na nějakou celulitidu vykašlat, neřešit ji, stejně ji mají všechny. Co myslíte?

Pokud se naopak chcete celulitidy zbavit, pusťte si následující video. Terapeut čínské medicíny, akupunktury a reflexní terapie vám poradí, jak pomerančové kůži čelit zdravým a efektivním způsobem. 

Terapeut čínské medicíny, akupunktury a reflexní terapie odpovídá na otázky moderátorky Avy Chrtkové na téma celulitidy. Jak se jí zbavit a jak jí předcházet a mnoho dalšího se dozvíte v tomoto rozhovoru.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky