Céline Dion: Manžel se nejdříve zamiloval do jejího hlasu, až pak do ní samotné

Prohlédněte si všechny fotografie (31)

Céline Dion má za sebou mnohem více úspěchů než jen jednu neustále hranou hitovku. Je také důkazem, že v Hollywoodu lze přežít i bez skandálů, bouřlivých rozvodů a kariérních propadů.

Jedinečná

Život Céline Dion není jen o písni ´My heart will go on´, která vystřelila kanadskou zpěvačku na vrchol, ale její život je protkán spoustou podmanivých písní a to dokonce i ve francouzštině a zabalen do příběhu lásky na první pohled.

Narodila se do velmi chudé rodiny. Její rodiče neměli zlaťáků nazbyt, ale dokázali ve svých dětech vybudovat lásku k hudbě. Se svým otcem vystupovala na vesnických slavnostech, hrála na housle a on na harmoniku. Často skládala francouzské písničky a zpívala je na rodinných setkáních. V roce 1980 se její matka odhodlala a nahrávku ´Du fil des aiguilles et du cotton´ pustila do světa, kde se dostala do rukou Reného Angélila. Ten se do hlasu Céline zamiloval a začal financovat její cestu ke hvězdám.

Poprvé o sobě dala vědět v roce 1981.

Láska na první pohled

Jeden den zpívala v rodné Kanadě, o pár dní později v Tokiu, Cannes nebo Dublinu. Francouzské šansony začala pomalu měnit za anglicky zpívaný pop a její kariéra nabírala na obrátkách.

Dlouho se spekulovalo o vzájemném zalíbení mezi Céline a Reném. To se potvrdilo v roce 1993, kdy svůj vztah přestali tajit. O rok později se konala opulentní svatba.

Vdávala se v roce 1994.

Móda jako lék

Třicetiletý věkový rozdíl nebyl překážkou a ti dva se stali ztělesněním úcty, respektu a podpory. I když je v roce 2016 rozdělila rakovina krku, která Reného dlouho trápila, i nadále je pojí tři děti - René Charles a dvojčata Eddy a Nelson. Céline poctivě dodržela smutek a památku svého manžela, nyní už se zmítá v dalším víru lásky, tentokrát propadla módě. Ta jí byla vždycky blízká, uměla si s ní pohrát, nenudit, nepropadat stereotypům a posouvat její hranice.

Céline Dion má velmi výrazný styl. Vyznačuje se luxusem, barvami, vzory neobvyklými střihy a bláznivými kombinacemi.

Někdy vypadá jako barevná iluze, jindy jako módní halucinace. Umí být za prudkou elegánku i pohodářku v džínách. Staví na podpatcích, slunečních brýlích a vyhlášených značkách.

Inspirujte se v galerii a nasajte kapku její extravagance.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky