Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Céline Dion: Manžel se nejdříve zamiloval do jejího hlasu, až pak do ní samotné

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (31)

Céline Dion má za sebou mnohem více úspěchů než jen jednu neustále hranou hitovku. Je také důkazem, že v Hollywoodu lze přežít i bez skandálů, bouřlivých rozvodů a kariérních propadů.

Jedinečná

Život Céline Dion není jen o písni ´My heart will go on´, která vystřelila kanadskou zpěvačku na vrchol, ale její život je protkán spoustou podmanivých písní a to dokonce i ve francouzštině a zabalen do příběhu lásky na první pohled.

Narodila se do velmi chudé rodiny. Její rodiče neměli zlaťáků nazbyt, ale dokázali ve svých dětech vybudovat lásku k hudbě. Se svým otcem vystupovala na vesnických slavnostech, hrála na housle a on na harmoniku. Často skládala francouzské písničky a zpívala je na rodinných setkáních. V roce 1980 se její matka odhodlala a nahrávku ´Du fil des aiguilles et du cotton´ pustila do světa, kde se dostala do rukou Reného Angélila. Ten se do hlasu Céline zamiloval a začal financovat její cestu ke hvězdám.

Poprvé o sobě dala vědět v roce 1981.

Láska na první pohled

Jeden den zpívala v rodné Kanadě, o pár dní později v Tokiu, Cannes nebo Dublinu. Francouzské šansony začala pomalu měnit za anglicky zpívaný pop a její kariéra nabírala na obrátkách.

Dlouho se spekulovalo o vzájemném zalíbení mezi Céline a Reném. To se potvrdilo v roce 1993, kdy svůj vztah přestali tajit. O rok později se konala opulentní svatba.

Vdávala se v roce 1994.

Móda jako lék

Třicetiletý věkový rozdíl nebyl překážkou a ti dva se stali ztělesněním úcty, respektu a podpory. I když je v roce 2016 rozdělila rakovina krku, která Reného dlouho trápila, i nadále je pojí tři děti - René Charles a dvojčata Eddy a Nelson. Céline poctivě dodržela smutek a památku svého manžela, nyní už se zmítá v dalším víru lásky, tentokrát propadla módě. Ta jí byla vždycky blízká, uměla si s ní pohrát, nenudit, nepropadat stereotypům a posouvat její hranice.

Céline Dion má velmi výrazný styl. Vyznačuje se luxusem, barvami, vzory neobvyklými střihy a bláznivými kombinacemi.

Někdy vypadá jako barevná iluze, jindy jako módní halucinace. Umí být za prudkou elegánku i pohodářku v džínách. Staví na podpatcích, slunečních brýlích a vyhlášených značkách.

Inspirujte se v galerii a nasajte kapku její extravagance.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky